MENU

У партнерів України закінчується зброя для ЗСУ: Олександр Коваленко пояснив, чи це так насправді

900 0

У партнерів України закінчується зброя та боєприпаси для ЗСУ.  Люблю подібні статейки від західних шурналюшок, які позбавлені навіть сотої частки аналітики, але так радісно публікуються в нашому інформаційному просторі і так подобаються нашим ворогам.

Про це у своєму блозі пише воєнний експерт Олександр Коваленко, інформує UAINFO.org.

А якщо увімкнути мозок? 

Ряд західних ЗМІ написав кілька белетристичних статейок, на сторінках своїх "шановних" видань про те, що у партнерів України з боєприпасами та зброєю - все. Промислова база США здатна задовольняти попит. Але чи це так? 

Почасти та й кардинально – ні.

Насамперед, нагадаю, що по всій Європі розміщені склади Холодної війни, на яких в ідеальних умовах, у порівнянні з російськими ГОСТами, зберігається велика кількість техніки і БК до неї. 

Тобто якщо й говорити про обмеження постачання боєкомплекту, то виключно у форматі нинішніх виробничих можливостей ВПК країн-партнерів, але ніяк не запасів. Але, що тоді виходить, ВПК партнерів поступається виробничим можливостям Росії? 

Ні.

Наприклад, у лютому-березні і навіть квітні російська артилерія робила 70 тис пострілів на добу. Наразі її можливості в середньому 20 тис пострілів на добу. Українська артилерія в середньому робить 5 тис пострілів на добу.

Але, незважаючи на критичну різницю, ця кількість нам дозволяє вести контрнаступальні та оборонні дії. У свою чергу, середній щомісячний рівень поставок БК Україні не змінений, тоді як у РОВ він наочно знижується.

Різниця ж між РОВ та ЗСУ у тому, що артилерія росіян низькоточна та обмежена за дальністю. ЗСУ ж застосовують високоточну та далекобійну артилерію. Іншими словами, там, де росіянам для знищення об'єкта потрібно зробити 10-15 пострілів, ЗСУ робить 1-2. 

Але найцікавіше те, що в певний момент російська артилерія буде обмежена можливостями застосування боєкомплекту виключно виробленого Росії, а не знятого зі зберігання складів. А потенціал ВПК Росії з виробництва артснарядів 1-1,5 млн пострілів на рік. 

Це, грубо кажучи, до 4 тисяч пострілів на добу. До 4 тисяч низькоточних пострілів на добу, що цілком і повністю нівелює артилерійський потенціал росії при незмінному, а можливо, навіть збільшенні тиску з боку ЗСУ. 

Збільшується  він тому, що ВПК наших партнерів переводиться в режим постачання воєнного часу і поступово, але впевнено збільшує виробництво. Тобто їхні показники довоєнного часу враховувати при написанні якоїсь аналітичної статті... Ну, ви зрозуміли.

Увеличивающимся потому, что ВПК наших партнёров переводится в режим снабжения военного времени и поступательно, но уверенно увеличивающего производство. То есть, их показатели довоенного времени учитывать при написании некой аналитической статьи... Ну, вы поняли. 

Олександр КОВАЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини