MENU

Ми всі помремо, але це не точно: що передбачив Нострадамус на 2023 рік

4140 0

Це знову улюблена пора року багатьох людей у світі, коли … ні, не святкують Різдво та Новий рік, а ЗМІ намагаються вгадати майбутнє та знаходять все нові й нові пророцтва французького астролога Нострадамуса, який 500 років тому, ну звісно ж, все знав наперед. Якщо вірити його передбаченням, 2023 року на людство не чекатиме нічого надто хорошого. Але чи вірити їм – справа виключно читача.

Хто такий Нострадамус

Мішель де Нотредам або Ностредам народився 14 або 21 грудня 1503 року у Франції. Спершу займався лікарською справою, попри те, що не мав медичної освіти, і лише у віці 44 років відкрив у собі дар провидця, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

1555 року вийшла книга його передбачень "Центурії". У ній містилися римовані чотиривірші, у яких нібито передбачалося майбутнє. Однак стиль написання пророцтв був таким заплутаним, що один і той самий чотиривірш згодом могли інтерпретувати під абсолютно різні події.

Попри те, що не усі вірили пророцтвам Нострадамуса, а деякі взагалі вважали його звичайним диваком, свою частку слави він отримав. Із ним часто консультувалися представники знаті, а також його було запрошено до двору Катерини Медичі, тодішньої королеви-консорта короля Франції Генріха II, для складання гороскопів для її дітей.

Загалом Нострадамус передбачав не стільки майбутнє, скільки розвиток тих чи інших подій, який можна було прорахувати наперед. Саме тому йому добре вдавалося передбачати стихійні лиха та військові конфлікти.

Однак є й ті, хто в пророцтвах Нострадамуса угледіли смерть короля Генріха II, Французьку революцію, прихід до влади Адольфа Гітлера, теракти 11 вересня … і навіть смерть президента-агресора Володимира Путіна. Тут, як пояснює професор англійської мови Кембриджського університету Стівен Коннор, справа в тому, хто і як читає пророцтва Нострадамуса.

"Сенс пророцтва полягає не в тому, щоб дати вам підказку про коливання цін на акції, а в тому, щоб мати можливість після події стверджувати, що вони були передбачені. Пророцтво завжди діє тільки заднім числом, або шляхом передбачуваної ретроспекції, яку ми могли б назвати "постиципацією", що завжди означає дізнатися занадто пізно про те, що ви могли б знати заздалегідь", – заявив Коннор.

Одначе варто віддати Нострадамусу належне, він таки зміг передбачити власну смерть у 1566 році. Щоправда, лише за день до трагічної дати, коли сам оракул майже не вставав з ліжка через артрит, водянку та артеріосклероз.

Пророцтва Нострадамуса на 2023 рік

Та все ж, повернімося до реальності і прогнозів на 2023 рік. Якщо вірити трактуванням, які публікує Mirror, варто готуватися до чергового складного року, адже нас чекає "велика війна" (Путін, спиш?), "небесний вогонь", який може спричинити кінець світу, глобальне потепління та економічна катастрофа.

Велика війна

Одне з перших передбачень, яке виділяється на 2023 рік – це "велика війна".

У його книзі пророцтв 1555 року особливо виділяється один рядок: "Сім місяців велика війна, люди загинуть через зло. Руан, Евре не повинні впасти перед Королем".

Це пророцтво, як вважають, може бути посиланням на війну Росії проти України, яка 2023 року може перерости у Третю світову.

Небесний вогонь і кінець часів

В іншому передбаченні Нострадамус натякає на "Небесний вогонь на Королівській будівлі".

Однак, вважається, що це пророцтво набагато зловісніше, ніж підпал королівської резиденції.

У Біблії, коли мова йде про судний день або "кінець часів" завжди згадується вогонь, як ключовий фактор кінця світу.

Передбачається, що з попелу цивілізації постане новий світовий порядок, що спричинить кінець часів, які ми знаємо.

Висадка на Марс

Попри те, що з підготовкою до місії на Марс у Ілона Маска та його SpaceX наразі не все відбувається так, як планувалося, експерти вважають, що Нострадамус передбачив висадку на Марс у 2023 році. В його вірші мова йде про "падіння світла на Марс".

Це можна було б пояснити ретроградним рухом планети, яка, здається, рухається у зворотному напрямку в небі, але також можна трактувати і як першу спробу людства колонізувати червону планету.

Маск раніше стверджував, що людство опиниться на Марсі до 2030 року.

Економічна катастрофа

Світ уже зараз знаходиться у стані економічної кризи, спричиненої наслідками пандемії Covid-19 та російської агресії.

Французький провидець писав у своїй книзі: "Так високо підніметься бушель (одиниця об'єму, – Ред.) пшениці, що людина буде їсти свого ближнього".

Це пророцтво натякає на те, що економічна криза може викликати відчай і розбрат через вартість життя та стрімке зростання цін на продукти харчування у 2023 році.

Глобальне потепління

Хоча тема глобального потепління не є чимось новим, у 2023 році може відбутися подальше підвищення температури та підняття рівня Світового океану, згідно з передбаченнями Нострадамуса.

В одному з його чотиривіршів йдеться: "Як сонце, голова буде шукати сяюче море: жива риба Чорного моря майже звариться.Коли Родос і Генуя будуть напівголодні, місцеві жителі будуть розрізати один одного".

Повстання проти багатих

Зважаючи на кризу вартості життя та глобального потепління, рівень протестних настроїв у 2023 році може сягнути критичної точки.

Ось, що пише про це Нострадамус:"Рано чи пізно ви побачите великі зміни, страшні жахіття та помсту".

Експерти вважають, що тут містяться натяки на можливий бунт бідних проти багатих.

Інший чотиривірш також підтверджує це припущення: "Сурма трясеться від великого розбрату. Угоду порушено: піднявши обличчя до неба, закривавлені уста упиватимуться кров'ю; обличчя, помазане молоком і медом, лежатиме на землі".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини