MENU

Тиск Китаю, погода і бобри: генерал СБУ назвав, що зупиняє наступ РФ на Україну з півночі

958 0

Тиск Китаю, погода і бобри: генерал СБУ назвав, що зупиняє наступ РФ на Україну з півночі

Генерал-майор запасу Служби безпеки України Віктор Ягун вважає, що країна-агресор Росія найближчим часом не здійснить наступ на нашу державу з території Білорусі. За його словами, цьому є кілька підтверджень.

Зокрема, як він сказав у ефірі "Суспільного" 22 січня, передусім на російський та білоруський режими нині чинить тиск влада Китаю. Щодня відбуваються розмови міністерства закордонних справ Білорусі з послом Китаю, з дипломатом постійно консультуються, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org

Ягун вважає, що невизнаний президент РБ Олександр Лукашенко хоче знайти альтернативу російському диктатору Володимиру Путіну. Представник СБУ зазначив, що Лукашенко розуміє: ні Росії, ні Путіна за його спиною одного дня може не стати, тому він шукає підтримку інших держав.

Китай є важливим партнером для Мінська, це держава вклала значні кошти в економіку РБ. До початку російського вторгнення в Україну, а, можливо, й кілька років тому Пекін намагався використати Білорусь як одну з важливих транзитних країн.

Читайте також: Розгортання російських військ для наступу з Білорусі поки не помітно, – Машовець

"Але Білорусь опинилася на одному боці з РФ. Як вони збираються з цього виходити – це окрема історія. Але те, що Китай грає свою гру, це однозначно", – переконаний генерал.

Крім того, наступу росіян з Білорусі заважатиме тепла погода. Через аномально теплу зиму бобри почали перекривати ріки – це спричинило розлив води. Зокрема, це відбувається на деяких ділянках західної України – у Волинській, Рівненській, Житомирській областях.

"Йдеться про десятки, а іноді й сотні кілометрів, що залиті водою. Там не те що наступати, там пройти неможливо", – зазначив Ягун.

Також українські війська після 24 лютого активно готувалися до будь-яких сценаріїв, зокрема й нового наступу з Білорусі, тому в західних областях проводилися активні фортифікаційні роботи. До них долучалися навіть місцеві жителі.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини