MENU

Людство ще більше наблизилося до кінця світу: Годинник Судного дня показує 90 секунд до опівночі

1027 0

Людство ще більше наблизилося до кінця світу: Годинник Судного дня показує 90 секунд до опівночі

Людство на межі кінця світу. Стрілки Годинника Судного дня перевели, і тепер він показує 90 секунд до опівночі.

Про це повідомляє американський Бюлетень вчених-атомників. Він встановлював хвилинну стрілку Годин Судного дня 25 разів з моменту його появи у 1947 році, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"На 100 секунд до опівночі Годинник Судного дня було встановлено з 2020 року. Цього року годинник був переведений вперед через російське вторгнення в Україну та підвищений ризик ядерної ескалації", – сказано в заяві Бюлетеня.

Також у Бюлетені йдеться, що у просуванні Годинника Судного дня відіграють роль, у тому числі наслідки зміни клімату, дезінформація в Інтернеті, що "не слабшає", і постійна загроза спалахів інфекційних захворювань.

Президентка і виконавча директорка Bulletin Рейчел Бронсон заявила, що рішення перевести годинник ближче до опівночі далося нелегко.

"Ми живемо в часи безпрецедентної небезпеки, і годинник Судного дня відображає цю реальність. Уряд США, його союзники по НАТО та Україна мають безліч каналів для діалогу, ми закликаємо лідерів вивчити їх все повною мірою, щоб повернути час назад", – сказала вона. .

Рада з науки та безпеки Бюлетеня збирається двічі на рік, щоб обговорити поточні події та визначити, чи потрібно скидати годинник. До складу ради входять кілька вчених та фахівців у галузі ядерних технологій та кліматології. Щоб визначити час годинника, дошка дивиться на дані, такі як кількість ядерної зброї у світі, кількість вуглекислого газу в атмосфері, кислотність океанів та швидкість підвищення рівня моря.

Вчені підкреслюють, що годинник не є інструментом прогнозування і він не передбачає майбутнє. Але разом із цим є символом загрози людству.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини