MENU

Яка побутова техніка та електроніка користується попитом серед українців?

469 0

Яка побутова техніка та електроніка користується попитом серед українців?

Попри всі обставини 2022 року, імпорт в Україні залишається у грі. Відповідно, на вітчизняному ринку присутня різноманітна побутова техніка, а також актуальна комп’ютерна та портативна електроніка. Немає потреби зайвий раз згадувати про важливість побутової техніки в житті сучасної людини. Наявність комп’ютера, смартфона, пилососа та пральної машини не лише робить наше життя більш зручним та функціональним. Наразі це атрибути повноцінного життя та можливість отримати максимум від сучасних технологій.

Яка електроніка стала популярнішою, у порівнянні з попередніми роками?

Справді, цікаво з’ясувати деякі акценти, пов’язані з купівлею та використанням українцями тих чи інших засобів електроніки. Особливо в розрізі подій, що відбуваються в Україні та пов’язаних з цим проблем в енергетичній сфері.

Якщо вас просто цікавить побутова техніка та електроніка з можливістю доставляння, можете перейти за посиланням, що представляє інтернет магазин Foxtrot у Львові. Ресурс пропонує великий вибір різноманітної техніки, електроніки та смарт-гаджетів.

При з’ясуванні попиту у сфері електроніки є дуже помітним крен в бік малопотужних приладів (смартфони, планшети, ноутбуки), портативних засобів освітлення, а також джерел живлення всіх наявних на ринку різновидів.

Загалом, серед найбільш затребуваних товарних груп відзначимо:

 • смартфони;

 • планшети;

 • ноутбуки;

 • відеотехніка;

 • смарт-гаджети;

 • кліматична техніка;

 • повербанки;

 • акумуляторні бра/торшери;

 • ручні ліхтарики.

Також українці за активно купують традиційні побутові прилади, такі як пилосос, холодильник, пральна машина, комп’ютер, медіа-техніка, інструмент та інші необхідні в повсякденному житті прилади.

Засоби підзарядки та живлення електроприладів

В умовах постійної економії електроенергії в пріоритеті засоби, здатні підтримувати акумуляторні пристрої в робочому стані. Найбільшим попитом користуються портативні зарядні станції, зокрема:

 • повербанк – портативний пристрій, здатний заряджати засоби електроніки, що живляться від акумуляторних батарей;

 • зарядні пристрої – призначені для зарядки батарей та акумуляторів окремо від електроприладів.

Крім того популярними є засоби безперебійного живлення, до яких належать комп’ютерні, побутові та промислові ДБЖ (джерела безперебійного живлення), а також електропідстанції та генератори, які працюють за рахунок паливних джерел енергії (бензин, дизпаливо) та здатні виробляти електроенергію.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини