MENU

Волонтер Ковтун: Ми б’ємось проти одного з найпотужніших ворогів на цій планеті, тому маємо знаходити силу і мотивацію для того, щоб до самої перемоги не зупинятись!

258 0

Важко писати фінансовий звіт роботи нашої команди за грудень, коли пару годин тому дізнався, що жахливе поранення отримав друг-боєць, якому ми всі з вами багато допомагали і збирали. Слава Богу живий, але все одно важко…

Так, це війна і кожного дня ми чуємо про втрати, але маємо триматись і продовжувати нашу спільну боротьбу, як на фронті, так і в тилу. Ми б’ємось проти одного з самих потужних ворогів на цій планеті, щоб там не казали, з майже безмежними ресурсами. Тому нам потрібно знаходити силу і мотивацію для того, щоб до самої перемоги не зупинятись! Навіть внутрішні вороги не мають нас зупинити!

Про це пише на своїй сторінці у фейсбуці Олександр Ковтун, координатор волонтерського руху ГО "Інститут Свободи Слова", інформує UAINFO.org.

Отже, на 1 грудня ми мали залишок = 8351,88 грн

За грудень зібрано:

- Приват ГРН = 165052 грн

- Приват $ = 445$

- Моно ГРН = 105433,87 грн

Загалом = 270 485,87 грн + 445$

Основні витрати:

- Логістика фури з Італії з гуманітарною допомогою = 89000 грн (велика подяка нашим італійським друзям Adriano Assandri, Tatiana Kapitonova Hresko та іншим)

- Подарунки для дітей на новорічні свята = 58661,75 грн (знову і знову дякую Lesya Ignatyk-Eriksen та фонду Hjælp Ukrainske Børn)

- Військова амуніція (взуття, зимова форма, теплі речі) + транспортні = 32030 грн

- Прилад нічного бачення для бійця 81 бригади Yuriy Pastushenko = 20000 грн

- Допомога в купівлі EcoFlow (10 тис.грн) + Генератор на 1 кВт (14500 грн) для підрозділу Evgenii Shv = 24500 грн

- Допомога в купівлі Ford Range для друга Viktor Skipper, який воює біля Бахмута = 20000 грн

- Ремонт авто для Дениса Павлова = 10000 грн

- Допомога з ремонтом авто інших волонтерів = 5000 грн

Загалом витрачено = 259191,75 грн

Залишок на 1 січня = 37446 грн

Тепер буду дякувати! В першу чергу хочу подякувати всій нашій команді волонтерів: Оксана Шахматенко, Таня ЛевицькаОлексій Мельник, Валентин Лобунець, Наталія Матвеева, Вікторія Гуральник та її хлопцям (особливо Валері), Костянтин Меркулов, Назарджан Абд, Сергій Палеха, Ilona Muse Sabadan (Ілоні окрема подяка в цьому місяці - організувала неймовірні свята для дітей), Женя Пашков, Яна Майборода та іншим!

Дякую Патріку Конраду з Швейцарії, якого немає на ФБ, але він постійно жертвує великі суми на ЗСУ. Дякую сім’ї Natalia Rugland, сім’ї Петр Вдовухин, сім’ї Дарія Бернадіна за підтримку в грудні – завдяки вам ми реалізували набагато більше, ніж планували! Також дякую Павел Король, Людмила Богдан, Oleksandr Lyubinin, Irina Pogrebnyak, Ірина Підсуха, Тетяна Зубаренко, Марина Савченко, В"ячеслав Наумов, Олександр Чергикало та багатьом іншим!

Дякую Юлыя Максименко – постійно тримаємо зв’язок і працюємо як одна команда! Юля з іншими дівчатами багато роблять для хлопців і постійно на щось збирають! Зараз чекаємо "зігрівайки" по супер ціні, які вже нарешті мають приїхати до нас і одразу поїдуть на фронт.

Велика і щира подяка від воїнів ЗСУ для Тернопільської Спеціальної Школи-Тор – самі свіжі та смачні смаколики їдять не тільки хлопці на передку, а й в шпиталях! Це піднімає настрій будь-кому.

Дякую Дмитрові Поліщуку - він в грудні як бджола рискав по всій Європі в пошуках генераторів та зарядних станція для бійців. Його швидкості і оперативності можна позаздрити! Дякую, друже.

Дякую всім, хто скидав донати на допомогу ЗСУ, пораненим, цивільним, ВПО і дітям! Багато хто щомісячно жертвує, навіть коли я не роблю окремих зборів! Намагався всіх в пості відмітити, хто в грудні долучився до зборів, а кого не знайшов на ФБ, вирішив списком відмітити:

Дмитро Шинкарчук

Костянтин Чубін

Юрій Єжелін

Яна Стась

Луценко Людмила

Середа Валентина

Гаргаєва Ольга

Шевчук Євгенія

Клименко Лілія

Команчук Йола

Юшков Олег

Ковальова Олена

Костенко Олена

Дворський Сергій

Авраменко Дмитро

Ковбасюк Ірина

Кондратюк Алла

та іншим

Якщо ви маєте можливість і хочете допомогти фінансово:

Координатор по Києву і Київській області – Олександр Ковтун

моб.тел. +380504465864

Приват 5363542020053337

Монобанк 5375411407233985

Для фінансової допомоги в іноземній валюті:

Через систему PayPal: 

– [email protected] 

– [email protected] (доларовий рахунок) 

– [email protected] (рахунок для допомоги в євро).

Друзі, навіть 10 чи 20 гривень важливі! Разом переможемо!!!

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини