MENU

Чому Telegram забиває пам’ять смартфона та як це виправити

2651 0

Чому Telegram забиває пам’ять смартфона та як це виправити

В останній рік додаток Telegram став чи не найпопулярнішим месенджером українців. Через цей застосунок можна не тільки обмінюватися повідомленнями, а і оперативно отримувати важливу інформацію з новинних каналів.

Однак Telegram займає забагато пам’яті у телефоні. Іноді ми не задумуємося про те, що причиною повільної роботи смартфона може бути переповнена пам’ять через месенджери. OBOZREVATEL розбирався, чому Telegram так сильно заповнює пам’ять телефона та як це виправити, інформує UAINFO.org.

Чому Telegram забиває пам’ять смартфона

Telegram при автоматичних налаштуваннях заповнює пам’ять смартфона всіма файлами, що були переглянуті у додатку. Тобто, всі фото, відео, аудіо, файли та навіть стікери та емодзі не тільки з особистих чатів, але й з новинних каналів автоматично зберігаються на ваш телефон. Це потрібно задля уникнення повторного завантаження, щоб щоразу не витрачати мобільний трафік для доступу до файлів.

Однак, погодьтеся, навряд чи нам потрібні всі новинні фото та відео. Важливі файли краще зберігати самостійно.

Як очистити кеш Telegram

Видаливши кеш Telegram, можна отримати кілька гігабайтів вільного місця. Відкрийте Telegram і натисніть на верхній лівий куток застосунку. Виберіть "Параметри", знайдіть розділ "Дата і пам’ять". Після цього тисніть на функцію "Використання пам’яті".

Ви побачите графік-діаграму, на якому буде видно, скільки пам’яті займають дані додатку. Для повного видалення даних оберіть функцію "Очистити кеш".

Як видаляти файли автоматично

У Telegram є функція автоматичного видалення файлів. Це означає, якщо ви не будете відкривати файли для перегляду протягом певного часу, вони автоматично зникатимуть.

У меню "Використання пам’яті" знайдіть "Автовидалення медіа з пам’яті пристрою". Оберіть, які файли застосунок буде автоматично видаляти – з особистих чатів, з груп чи новинних каналів. Термін також слід обрати вручну.

Як не зберігати файли з Telegram

Ідеальний лайфхак, щоб заощадити місце в пам’яті – вимкнути функцію автозавантаження переглянутих файлів.

Обравши розділ "Дані та пам’ять", знайдіть підрозділ "Автозавантаження медіа" і деактивуйте його. Можна також окремо заборонити завантажували великі за розміром відео, але дозволити зберігати фото.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини