Російських футболістів побили під час матчу у Казахстані

1542 0

Футболістів російської аматорської футбольної команди 2Drots побили під час останнього етапу матчу Медіаліги Казахстану – Media Football League. Інцидент стався у другому таймі матчу з Top Team із Киргизстану, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org

На 65-й хвилині форвард росіян пішов у дриблінг недалеко від штрафного суперника, отримав поштовх у спину і впав.

Другий футболіст Top Team влучив у нього м'ячем. Після цього пішла штовханина, під час якої воротар Top Team розбігся і з двох рук влетів у голову росіянина.

На полі розпочалася масова бійка, в якій переможцями вийшли спортсмени з Киргизстану. За підсумками Top Team відмовилася продовжувати матч із російським клубом. Суддя покарав киргизів технічною поразкою 0:3.