MENU

Як визначити "людський" вік вашого кота: таблиця

2015 0

Як визначити "людський" вік вашого кота: таблиця

Тварин-компаньйонів ми звикли олюднювати – приписувати їм свої бажання, емоції і навіть вигадувати за них репліки в уявних розмовах. Так само ми ставимось до віку хатніх улюбленців. І дійсно, вони проходять життєвий цикл, дуже подібний до людського – від немовлячого віку поруч з мамою до старечих хвороб. Хоча його стадії у котів все ж суттєво відрізняються від наших за тривалістю і співвідношенням між собою. (А) проте, люди вигадали, як визначити вік кота у людських роках.

Як з’ясував OBOZREVATEL, найчастіше котячий вік просто множать на сім, інформує UAINFO.org 

Хоча за перший рік, який буцімто дорівнює людським семи рокам, молода кішечка уже може вперше стати мамою. Тобто тут є серйозні розбіжності. Тим не менше, це один з найпоширеніших способів рахувати "людський" вік кота. А з часом ці шкали дійсно наближаються одна до одної і 10-річний кіт справді уже вважається твариною поважного віку, майже як людина у 70 років.

Існує і дещо складніша формула підрахунку. Так до 5 років котам приписують один календарний рік за сім "людських", від 6 до 12 років – рік за чотири, а далі вже рік за три. Згідно з цим підходом, 10-річний кіт прирівнюється уже до 53-річної людини. Ось таблиця, яка дозволяє співставити цифри, якщо вам більше подобається такий підхід.

Читайте також: Гладкий котик став найпопулярнішою "туристичною локацією" в польському місті

Як визначити ''людський'' вік вашого кота: таблиця

Але все це умовності, які виникають від великої любові до тварини і бажання стати ближче з нею. Насправді ж ветеринари стверджують, що за умов домашнього утримання і хорошого догляду кіт може прожити і залишатись активним та здоровим впродовж 12-15 років і навіть більше. Так найбільшим довгожителем серед пухнастиків вважається кішка Крім Пафф. Вона прожила зі своїм господарем у Остіні, штат Техас (США) 38 років і 3 дні – з 3 серпня 1967 року до 6 серпня 2005 року. Це досягнення зафіксовано у Книзі рекордів Гіннеса.

Якщо ви точно не знаєте вік своєї тварини і хочете зрозуміти її потреби у активності та догляді, краще зверніться до професійного ветеринара. Лікар приблизно встановить вік кота за станом зубів, шерсті, поведінкою та деякими хворобами. І дасть усі необхідні рекомендації.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини