Українка Новосад здобула медаль у лижній акробатиці на чемпіонаті світу

306 0

Новосад увійшла до топ-3 суперфіналу. Фото: Факти

Українська лижниця Анастасія Новосад стала бронзовим призером чемпіонату світу з фрістайлу та сноубордингу у Бакуріані (Грузія), інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.UA.

Українка успішно виступила у лижній акробатиці. Вона зуміла пробитися до суперфіналу за підсумками перших стрибків із другим найкращим результатом.

У суперфіналі Новосад вдалося виконати стрибок на 82,84 бала, що принесло їй бронзову медаль. Золото дісталося китаянці Фанью Кун (85,30), а друге місце посіла австралійка Даніель Скотт (83,84).

Для збірної України це друга медаль на турнірі. Також українці вибороли бронзу у командному фристайлі. Збірна посіла п'яте місце в медальному заліку ЧС, який вже завершився.