MENU

Міненерго США вважає, що пандемія коронавірусу почалася все-таки через витік з лабораторії у Китаї, – WSJ

553 0

Міненерго США вважає, що пандемія коронавірусу почалася через витік з лабораторії у Китаї, – WSJ

У 2021 році ФБР дійшло висновку, що пандемія, ймовірно, стала результатом витоку в лабораторії з "помірною впевненістю", і досі дотримується цієї точки зору.

Як пише The Wall Street Journal, Міністерство енергетики США вважає, що пандемія COVID-19, ймовірно, виникла в результаті витоку в китайській лабораторії, йдеться в засекреченій розвідувальній доповіді, яку нещодавно надали Білому дому та ключовим членам Конгресу, інформує UAINFO.org з посиланням на Кореспондент.net.

Зазначимо, що американське Міністерство (Департамент) енергетики відповідає не за питання енергопостачання в країні, а за питання ядерної та енергетичної безпеки. До структури Міністерства входять великі наукові лабораторії - в основному енергоатомного профілю, але є й ті, що спеціалізуються на дослідженнях у царині біології.

Зміна позиції Міністерства енергетики, яка раніше не визначилася щодо того, як виник вірус, наголошується в оновленому документі за 2021 рік, підготовленому офісом директора Національної розвідки США Авріл Хейнс.

Читайте також: Якщо ви перенесли COVID, ваші органи старіють швидше – дослідження

У новому звіті наголошується, що різні частини розвідувальної спільноти дійшли різних міркувань про походження пандемії. Міністерство енергетики приєдналося до Федерального бюро розслідувань, заявивши, що вірус, найімовірніше, поширився через нещасний випадок у китайській лабораторії.

Чотири інші відомства, а також національна розвідувальна група все ще вважають, що це, ймовірно, результат природної передачі вірусу, а два ще не визначились із відповіддю.

Як зазначає видання, висновок Міністерства енергетики є результатом нових розвідувальних даних та має важливе значення, оскільки відомство має значний науковий досвід та контролює мережу національних лабораторій США, деякі з яких проводять передові біологічні дослідження.

За словами людей, які ознайомилися із засекреченою доповіддю, Міністерство енергетики винесло своє рішення з "низьким ступенем впевненості".

У 2021 році ФБР дійшло висновку, що пандемія, ймовірно, стала результатом витоку в лабораторії з "помірною впевненістю", і досі дотримується цієї точки зору.

Читайте також: Коронавірус може передаватися навіть після смерті людини – NYT

Американські офіційні особи відмовилися надати деталі щодо нових розвідувальних даних та аналізу, які змусили Міністерство енергетики змінити свою позицію. Вони додали, що хоча Міністерство енергетики та ФБР стверджують, що найбільш ймовірним є ненавмисний витік інформації з лабораторії, вони дійшли таких висновків з різних причин.

В оновленому документі наголошується, що співробітники розвідки все ще збирають по шматочках інформацію про те, як виник COVID-19.

Національна розвідувальна рада, яка проводить довгостроковий стратегічний аналіз, та чотири агентства, які офіційні особи відмовилися назвати, все ще оцінюють з "низьким ступенем впевненості", що вірус з'явився через природну передачу від інфікованої тварини, згідно з оновленим звітом.

Центральне розвідувальне управління та ще одне відомство, яке офіційні особи не назвали, досі не визначилися між теорією лабораторного витоку та теорією природної передачі, повідомили люди, які ознайомилися із засекреченою доповіддю.

Незважаючи на відмінності в аналізі відомств, оновлений звіт підтвердив консенсус, що існує між ними щодо того, що COVID-19 не є результатом китайської програми з розробки біологічної зброї.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини