MENU

Несенюк: Що спільного між Олімпіадою, нацистами та Другою світовою

713 0

Олімпіада – знак біди! Мало хто знає, що Олімпійські Ігри у нинішньому форматі придумав не француз Де Кубертен, а німець Гітлер. До 1936 року, коли зимові Ігри були проведені у Гарміш-Патеркіркхені, а літні - у Берліні, це були аматорські змагання для диваків з усього світу. Не було ані параду відкриття та закриття, ані урочистого запалення Олімпійського вогню, ані усього іншого. Все це придумали нацисти аби показати світу свою велич.

І світ на це пішов, вже знаючи про людожерські методи правління нацистів. У команді США навіть не випустили на олімпійські змагання атлетів-євреїв аби не дратувати «фюрера». Ну не хотіли американці відмовлятися від цікавої та комфортної поїздки за океан! Своєю участю в Іграх 1936 року США та інші демократичні країни фактично легітимізували нацистську диктатуру, що згодом призвело до другої світової війни.

Про це на власній сторінці у Facebook пише журналіст Микола Несенюк, інформує UAINFO.org.

Так само сталося 1952 року, коли до Олімпійських Ігор допустили команду сталінського СССР, за яку виступали не спортсмени-аматори, як вимагала тоді Олімпійська хартія, а спортсмени-професіонали, які формально рахувалися студентами, викладачами, військовослужбовцями… Всі чудово знали про ці «хитрощі», але допускали радянців до змагань «заради єдності» і цим дозволили комуністичній пропаганді агітувати через олімпійські перемоги за «соціалістичний спосіб життя».

Читайте також: Російські еліти з радістю зрадять свого фюрера, – історик 

З Олімпійськими Іграми 1956 року співпало придушення радянськими танками угорської революції, Ігри 1968 року прийшлися на розстріл радянськими військами повстанців у Чехословаччині. Ніхто у Міжнародному Олімпійському комітеті не засудив такі дії СССР. Навпаки – країні-агресору довірили Ігри 1980 року. На цю довіру СССР відповів нападом на Афганістан. Лише тоді цивілізований світ отямився – ігри Олімпіади-80 бойкотували 60 країн, включаючи США. Але спортсмени Великої Британії та Італії до Москви таки поїхали, хоча й «неофіційно».

Історія продовжується. 2008 року під час Олімпійських Ігор у Пекіні стався напад Росії на Грузію, зимові Ігри 2014 року в Сочі дали старт нападу Росії на Україну, а ще одні Ігри у Пекіні, тепер вже зимові, «увінчалися» новою, широкомасштабною, як її називають, агресією Росії проти України. Тому нічого доброго від Олімпійських Ігор 2024 року у Парижі очікувати не доводиться. Так вже у тих олімпійців повелося!

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Микола НЕСЕНЮК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини