MENU

Пекін водить Путіна за ніс, – політтехнолог

1270 0

Пекін водить" Путіна за ніс, – політтехнолог

Борис Тізенгаузен вважає, що у Сі Цзіньпіня настільки хитра логіка, що це навіть викликає певну повагу.

Влада КНР придумали хитрий план щодо експлуатації лідера РФ Володимира Путіна у війні з Україною: однією рукою вони підштовхують його до ескалації, а іншою - ведуть дипломатичні розмови про мир й заробляють для себе "західні бонуси" на міжнародній арені.

Подробиці про стратегію Пекіна розповів політтехнолог Борис Тізенгаузен у новому випуску програми "Аргумент", інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Він заявив, що, швидше за все, в річницю повномасштабної війни з Україною Путін не здійснив масований ракетний удар через китайський "мирний план", адже це зіпсувало б всю презентацію Сі Цзіньпіню. 

Читайте також: Китай розлючений на РФ через витік інформації щодо переговорів про постачання зброї, – The Economist

"Китай сам для себе вибрав дуже хитру логіку. Він виходить зі своїм мирним планом і всі гадають, що за цим стоїть, адже вже рік пройшов, як йде війна. І там все абсолютно розмито, крім одного пункту - не використовувати ядерну зброю. Зрозуміло, для кого цей пункт і цей посил, адже в України ядерної зброї немає. Тобто це конкретне нагадування Путіну, але там немає ключового моменту - виведення військ з території України", - зазначив він. 

Політтехнолог уточнив, що Китай запропонував такий "мирний план", який так чи інакше за деякими своїми пунктами буде виконаний з боку Росії, а це дозволить Сі Цзіньпіню потім заявити, що КНР є таким же політичним гегемоном, як і США. Іншими словами, Сі Цзіньпін просто чужими руками присвоїть собі "миротворчий бонус".

Читайте також: Telegraph: У Китаю можуть бути свої причини озброїти Росію для війни проти України

"Китаю "неробочий" мирний план потрібен виключно як власна заявка на світове панування нарівні з США. Китай у протистоянні з США, зрозуміло, що не може стати на їхній бік. Це логічно, у них конкуренція.... Росія щось виконає навіть без вказівки Китаю, тому що там логіка така вибудувана. І тоді Китай говорить наступне: "дивіться, ми з США два світових лідери посприяли завершенню цієї війни - ми на Росію "трішечки" вплинули, а Штати - на Україну та Європу - і, ось, знову два світових лідери вплинули на хід війни", - сказав він.

Також експерт прокоментував недавній візит лідера Білорусі Олександра Лукашенка до Сі Цзіньпіня. За його словами, крім очевидних економічних інтересів, швидше за все, їх діалог стосувався і поставок військової зброї. Адже не просто так США говорили про можливу співпрацю Китаю з РФ. 

"США превентивно і "просто так" нікого не попереджають", - зазначив він.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини