MENU

Як штучний інтелект змінить смартфони в найближчі роки: три головні "фішки"

1699 0

Як штучний інтелект змінить смартфони в найближчі роки: три головні "фішки"

Вони допоможуть збільшити термін служби батареї, а також "прокачають" голосових помічників, зробивши їх ще розумнішими.

В останні роки спостерігається активний розквіт генеративного штучного інтелекту (ШІ) та посилення конкуренції серед нейромереж. Штучний інтелект змінює багато аспектів нашого буття і смартфони не є винятком.

Фахівці порталу Gizmochina виділили три головних зміни, якими штучний інтелект змінить індустрію смартфонів якщо не сьогодні, то в найближчі роки, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

1. "Життя" акумулятора збільшиться

Акумулятор є одним з найбільш важливих компонентів смартфона. Від нього залежить не тільки час роботи від однієї зарядки, але і багато іншого, як, наприклад, його продуктивність, загальна якість і навіть температура, до якої він буде нагріватися при роботі.

Читайте також: Прем’єр Румунії призначив штучний інтелект своїм радником: робот аналізуватиме думки громадян на різні теми

Алгоритми штучного інтелекту можуть збільшити термін служби акумулятора, оптимізуючи налаштування на основі поведінки користувача та зменшуючи споживання енергії за допомогою інтелектуального управління фоновими процесами.

У перспективі, йдеться про збільшення терміну служби батареї смартфона до 30% і поліпшення довгострокової роботи батареї до 40%. 

2. Голосові помічники стануть розумнішими

Нові технології штучного інтелекту можуть покращити голосових помічників, використовуючи вдосконалену обробку природної мови (NLP). Такі моделі, як ті, що лежать в основі ChatGPT дозволять голосовим помічникам вчитися на відгуках користувачів, адаптуватися до різних сценаріїв і надавати більш персоналізовані послуги.

3. Камера смартфона покращиться

Алгоритми обробки зображень на основі ШІ зможуть "підтягнути" фото до хорошого рівня навіть зі слабкою апаратною частиною, які не поступатимуться професійним цифровим дзеркальним камерам.

Читайте також: Американські компанії вже замінюють співробітників нейромережею ChatGPT

Хайп навколо ChatGPT та інших нейромереж за останні пару місяців складно порівняти з чимось іншим. "Розумний" чат-бот здатний легко і впевнено відповідати на складні питання, а також писати прозу, вірші або комп'ютерний код по команді, а за швидкістю зростання обігнав навіть TikTok.

На відміну від класичних пошукових систем, він не має доступ до Інтернету, але навчений давати осмислені відповіді "на льоту". Мовна модель чат-бота має унікальну здатність – вона може не тільки знаходити дані за ключовими словами, а й комбінувати та інтерпретувати ці дані з урахуванням контексту, в якому ці слова з'являються в навчальній базі. Це дозволяє формувати відповіді, які найбільш точно відповідають потребам користувачів.

На тлі своєї популярності ChatGPT встиг викликати чимало суперечок в мережі. Опитування показало, що деякі компанії вже замінюють співробітників ШІ-помічником, а популярне онлайн-видання Clarkesworld, що публікує любительські оповідання в жанрі Sci Fi, припинило прийом нових матеріалів від авторів через ChatGPT.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини