В "Укренерго" розповіли, що зараз відбувається з енергосистемою України
Необхідності в лімітах споживання поки немає. Якщо не буде нових російських ракетних атак, то ситуація в енергосистемі залишатиметься стабільною.
Як повідомляє НЕК "Укренерго", ситуація в енергосистемі стабільна. Прогнозується, що вона залишатиметься такою й надалі за відсутності нових атак росіян на енергосистему, інформує UAINFO.org.
Читайте також: Росія може завдати ударів по гідротехнічних спорудах в Україні, у найбільшій небезпеці ДніпроГЕС, – BBC
"Споживання на рівні робочого дня. Збільшення світлового дня, сезонне потепління впливають на поступове зниження споживання. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже 25 день поспіль і поки не прогнозується. Знижене споживання, відновлення роботи деяких генеруючих потужностей, забезпеченість ресурсом гідрогенерації дозволили сформувати в енергосистемі певний резерв потужності, що підвищує рівень надійності електропостачання та операційної безпеки енергосистеми", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що працюють всі види електростанцій в енергосистемі. Генерації електроенергії в енергосистемі країни достатньо для покриття споживання. Імпорт електроенергії незначний.
"Обмежень в мережах "Укренерго", що викликають необхідність обмеження споживачів, поки немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень", - додали в пресслужбі.
Читайте також: Галущенко про захоплення росіянами ЗАЕС: Ми були за крок від катастрофи, яку можна порівняти із Фукусімою
Нагадаємо, у жовтні 2022 року окупанти почали бомбити об'єкти критичної інфраструктури України. Перша серйозна ракетна атака, після якої по всій Україні почалися відключення світла, була 10 жовтня 2022 року. З жовтня по березень Україна втратила 44% атомної генерації й три чверті потужностей ТЕС.
Проте, попри всі зусилля окупантів занурити Україну в темряву, вже 1 березня 2023 року Україна заявила про те, що протягом тижня готова відновити експорт електроенергії до Європи.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки