MENU

"Дезінформації та кібератаки": творець нейромережі ChatGPT серйозно побоюється за людство через власний винахід

1086 0

"Дезінформації та кібератаки": творець нейромережі ChatGPT серйозно побоюється за людство через власний винахід

За словами Сема Альтмана, урядові регулятори мають не допустити небезпечних наслідків для людства від таких мовних моделей. ChatGPT правильно відповідає на 90% питань адвокатського іспиту й практично не помиляється під час шкільного тесту з математики.

Сем Альтман, гендиректор компанії OpenAI, яка розробила програму на основі ШІ ChatGPT, попередив про небезпеку технологій, які змінюють суспільство. Про це повідомляє ABC News, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

37-річний Альтман наголосив, що урядові регулятори та суспільство мають спільними зусиллями не допустити потенційно небезпечних наслідків для людства.

"Нам із цим слід бути обережними. Мене особливо турбує те, що подібні моделі можуть використовуватися для масштабної дезінформації, — зазначив Альтман. — Тепер вони краще пишуть комп'ютерний код і можуть застосовуватися в кібератаках".

Читайте також: ChatGPT погрожує залишити людей без роботи: які професії замінить ШІ, а які не зможе

Попри всі ризики, ChatGPT може стати "найбільшою технологією", яку поки що людству вдалося розробити, вважає він.

Таке попередження одного з авторів цієї технології прозвучало після того, як OpenAI представила новітню версію мовної моделі ШІ GPT-4 менш ніж через чотири місяці після виходу її першої версії, яка стала користувацькою програмою, яка розвивалася найшвидше в історії.

В інтерв'ю представник OpenAI зазначив, що розробка не є ідеальною, але водночас у ході тестування вона відповіла правильно на 90% питань для адвокатського іспиту й практично не припустилася помилок під час шкільного тесту з математики. Крім того, ШІ може писати коди практично всіма мовами програмування.

Читайте також: Як штучний інтелект змінить смартфони в найближчі роки: три головні "фішки"

Більшість побоювань, пов'язаних із розвитком сфери штучного інтелекту, зводяться до того, що ШІ повністю замінять людину. Проте Альтман запевняє, що система повністю підконтрольна людині.

"ШІ чекає, щоб хтось дав ввідні дані. Це інструмент, який контролює людина", — пояснив він, додавши, що все питання в тому, хто ним керує.

"Будуть і інші люди, які не дотримуються обмежень, яких ми дотримуємося. Думаю, суспільству не вистачає часу, щоб зрозуміти, як із цим бути, як його регулювати", — пояснив він.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини