MENU

Олещук: Ордер на арешт Путіна примусить задуматися оточення "великого геополітика" щодо власного майбутнього

243 0

Ордер на арешт бункреного діда, звісно, не призведе його на лаву підсудних, але точно примусить задуматися оточення "великого геополітика" щодо власного майбутнього.

За таких умов очікуваний візит китайського лідера – це ледь не останній шанс показати усім, що "ще не все програно".

Таку думку на власній сторінці у Facebook висловив політолог Петро Олещук, інформує UAINFO.org.

Тому на москві вивішують дуже улесливі борди, на яких урочисто вітають "старшого китайського брата". У цьому – вся суть російського-китайських відносин на даний момент. Абсолютно зрозуміло, хто "старший", а хто "молодший", хто – метрополія, а хто – протекторат.

Звісно, Китай така система відносин цілком влаштовує, а тому можна навіть "винагородити" вірного васала візитом сюзерена. І ще щось пообіцяти. Не дуже багато - балувати не варто, але досить, аби зберегти у васала бойовий дух та бажання продовжувати боротьбу.

Читайте також: Ордер на арешт Путіна: Портников вважає, що президент Росії сам "допоміг слідству"

Терплячий Китай буде поволі витягувати все з росії, і витягне все, якщо йому, звісно, не завадять. Наприклад, якісь заворушення, пов'язані зі зміною режиму, тому їх краще не допускати. "Бункерний вождь" має правити ще довго. Він, або хтось із його двійників - це не важливо. Важливо, аби потік ресурсів до Китаю залишався стабільним, а проникнення Китаю на терени самої росії відбувалося за планом та належними темпами.

Тому чекаємо на масу беззмістовних заяв про "глибоку дружбу" російського та китайського народу, про "спільне протистояння західному імперіалізму", про "багатополярний світ" і тому подібне...

Це, звісно, якщо візит і справді відбудеться, бо щось цей васал останнім часом демонструє слабкість. Настільки виразну, що йому навіть насмілилися видати ордер на арешт. Не те, щоб у Китаї хтось переймався фактом воєнних злочинів, але якщо ти "попався", то ти слабкий, неефективний та дурний. Це погано, а тому треба ще подумати, чи варто підтримувати саме тебе...

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Петро ОЛЕЩУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини