MENU

Символічно: Маск з 1 квітня почне "відбирати" всі старі сині галочки в Twitter

342 0

Символічно: Маск з 1 квітня почне "відбирати" всі старі сині галочки в TwitterСимволічно: Маск з 1 квітня почне "відбирати" всі старі сині галочки в Twitter

Twitter з 1 квітня почне видаляти всі застарілі сині "галочки" з платформи, які були отримані до покупки компанії Ілоном Маском. Новий власник соцмережі переконаний, що ці значки верифікації були видані "корумпованим і безглуздим" способом.

Як йдеться в повідомленні компанії, щоб зберегти галочку, ці користувачі повинні оформити платну підписку Twitter Blue (8 доларів на місяць). Багато нинішніх власників галочки у Twitter кажуть, що не збираються платити за неї, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Окрім "синьої галочки" поруч з ім'ям підписка Twitter Blue дозволяє отримати й ряд інших переваг. Наприклад, можна створювати довші твіти, редагувати (протягом 30 хвилин після публікації) і скасовувати їх. Крім того, підписники бачать вдвічі менше реклами.

Читайте також: Психолог пояснила, як маски та фільтри в ТікТок "убивають" вас

Водночас журналісти переконані, що нова політика Twitter може вилитися в досить серйозні проблеми, оскільки тепер людям стане ще простіше представитися іншою людиною і ввести інших користувачів в оману.

Епопея з синіми галочками в Twitter

У листопаді 2022 року новий власник Twitter, мільярдер Ілон Маск, запустив оновлену підписку Twitter Blue. Ідея була простою: за $8 на місяць будь-хто міг отримати "синю галочку" поруч зі своїм ім'ям. Таким чином Маск хотів зменшити залежність компанії від рекламодавців і розвіяти межі популярності. 

Читайте також: Ілону Маску заборонили проводити випробування нейрочіпів Neuralink на людях  

З появою платних галочок в Твіттері почали "плодитися" фейкові облікові записи з блакитними галочками. Найвідомішою стала історія з фармацевтичною компанією Eli Lilly: на її фейковій сторінці з'явилося повідомлення про безкоштовне розповсюдження інсуліну, через що акції виробника впали в ціні. Після гучних скандалів експеримент вирішили заморозити.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

УНІАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини