MENU

Психолог назвав три поширені помилки на початку відносин

936 0

Психолог назвав три поширені помилки на початку відносин

Часто причини того, що нові відносини не складаються і завершуються досить швидко, криються не в партнері, а у нашій поведінці.

Психолог Марк Треверс розповів виданню Psychology Today, на що потрібно звертати увагу, інформує UAINFO.org.

Надмірна ідеалізація потенційного партнера

Іноді ви надмірно ідеалізуєте людину, в результаті ризикуєте навіяти їй почуття переваги. Це може зробити вас менш привабливими в очах партнера, а також змусить бути надмірно обережними у своїй поведінці та словах. У результаті ви перестанете відстоювати свої позиції. А саме люди, які поважають себе, здатні відстоювати свої моральні принципи, коли стикаються з проблемами у відносинах. В результаті обидва партнери стають більш згідливими та поблажливими.

Читайте також: Психолог розповів, чому жорсткість призводить до завершення стосунків

Щоб протидіяти вашій схильності до надмірної ідеалізації, дайте можливість партнеру вкладатися у відносини. Подивіться, чи стільки кохання, ніжності та турботи він дає вам, скільки ви йому. Дізнайтеся об'єктивні думки інших людей, щоб не закохатися в когось уявного.

Відносини з тим, хто щойно розлучився

Людині потрібно пережити розлучення, після чого вона зможе рухатися далі. Вступати у відносини з тим, хто щойно розлучився чи пережив розрив, не має сенсу. Такий зв'язок не триватиме довго. Подумайте, як часто ваш новий партнер згадує в розмові колишню любов. Якщо ви помітили, що людина негативно відгукується про свого партнера, це може означати, що вона ще не готова йти далі, або що вона з тих, хто не хоче брати на себе відповідальність за проблеми у відносинах.

Читайте також: Від синхронізації режимів до незвичайних побачень: поради, які допоможуть покращити стосунки

Очікування зобов'язань лише тому, що у вас була фізична близькість

Сексуальні стосунки зараз поширеніші, ніж раніше. Звичайно, у вас може виникнути бажання збудувати серйозні стосунки з людиною, а не просто бути коханцями. Поговоріть з партнером, розкажіть, як ваш зв'язок міг би вийти на новий рівень. Дайте йому час подумати. Покличте в кафе чи кіно. Це дозволить вам побачити одне одного у новому світлі.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини