MENU

Не піддавайтеся на паніку та пошуки зради, бо нам ще війну вигравати: Маляр пояснила, як читати заголовки під час війни і не лякатись

459 0

В комунікаційній повістці війни є два основних типи інформації:

• новини. Вони мінливі і прямо залежать від динаміки подій на фронті

•  інформація, актуальна протягом всієї війни

Про це на власній сторінці у Facebook пише Ганна Маляр, інформує UAINFO.org.

Новини – відступають/наступають, завдали ракетного удару, тривають бої, тримаємо оборону, завдаємо втрат, стабілізувалась ситуація, загострилась ситуація тощо. Але є речі, які не зміняться до самої перемоги, які становлять собою специфіку війни і які не треба щоразу сприймати як новину і лякатись. Бо це просто констатація неминучого факту.

Приміром:

• РФ хоче захопити всю Україну. Це їх кінцева мета щодо нашої держави. Вони заради цього вдерлись до нас ще у 2014. Тому, незалежно від перебігу бойових дій, їхніх поразок і невиправдано великих втрат, вони цю мету не змінюють. Інша справа, що вони не можуть її реалізувати.

Що це означає для нас? Що ми повинні допускати і розглядати всі можливі сценарії розвитку подій для того, аби бути готовими протистояти на будь-якому напрямку у будь-який час.

Власне, саме так і відбувається.

Будь-які заголовки з припущенням розвитку подій – це не новина, а лише припущення. Всі припущення мають право на життя, але об’єктивно існує лише те, що зараз відбувається на фронті і те, що вже сталось.

З усіх прогнозів цієї війни точний лише один - ми у ній переможемо.

• тема мобілізації. Теж ніяка не новина і актуальна аж до самої перемоги. І сприймати її варто саме так.

Об‘єктивно мобілізація триває з 24 лютого на виконання Указу Президента.

Завдяки мобілізації і високій мотивації нашого народу ми вже зберегли державу весною 2022 і тепер доведемо справу до кінця та звільнимо наші землі. Якщо ви бачите заголовки про мобілізацію - це буденна реальність війни, а не новина.

Але для спокійного сприйняття реалій треба знати, що ніяких хвиль мобілізації немає. Все іде у плановому порядку. Потреби у мобілізації залежать від розвитку ситуації на фронті - це очевидні речі, це не новина.

•  так само залишиться сталим до перемоги питання ймовірності ракетних атак по всій Україні. Ймовірно все. Бо триває війна. Але як треба читати такі заголовки з прогнозами?

Розуміти, що ніхто на 100% не знає як буде.

Завжди дотримуватись правил безпеки під час повітряної тривоги. Розуміти, що наші Повітряні Сили переважну більшість ворожих ракет збивають.

Знати, що Україна працює з нашими партнерами над тим, аби максимально убезпечити небо.

Ми за цей рік стали дуже дорослим суспільством. Ми навчились критично сприймати будь-яку інформацію, ми мужньо переносимо найтрагічніші новини і нас вже доволі складно вибити з колективної психологічної рівноваги повідомленнями у ЗМІ.

Але цей стан варто постійно у собі підтримувати і не піддаватись на паніку, страхи та пошуки зради - бо нам ще війну вигравати.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Ганна МАЛЯР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини