MENU

Які породи котів найнебезпечніші: підійдуть лише сміливцям

1504 0

Які породи котів найнебезпечніші: підійдуть лише сміливцям

Домашні коти – істоти в цілому не агресивні. За прояви агресії ми часто сприймаємо надмірну грайливість і активні прояви мисливських інстинктів тварини – пухнастик може зненацька напасти на ноги, почати дряпатись чи кусатись. Така поведінка є нормою для кота. Однак знати, які породи схильні до подібних проявів, усе ж варто, якщо ви плануєте завести муркотуна.

Видання Pet Keen зібрало список порід, які найбільше схильні до проявів своєї хижої натури. Вони можуть вступити з вами в конкуренцію за територію чи необережно бавитись, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.  

Сіамська кішка

Сіамські кішки відомі як одні з найагресивніших та територіальніших з усіх. Якщо у вас є інші домашні тварини, важливо розуміти, що сіамські кішки дуже ревниві і їм потрібно багато часу, щоб звикнути до них. Сіамські кішки дуже вимогливі, тому якщо вони відчувають, що не отримують достатньої уваги від своїх власників, вони можуть вимагати її силою.

Сфінкс

Сфінкси – надзвичайно активні кішки, яким потрібно багато часу для ігор. Це поєднується в них з високим рівнем інтелекту. З одного боку, ви можете скористатись цим, щоби навчити їх приносити м’ячика чи подібним забавам. З іншого – від нудьги вони можуть почати грати в хижі ігри з вами. Тому або достатнім чином розважайте сфінкса, або змиріться з його темпераментом.

Читайте також: Для чого кіт торкається води лапами перед тим, як пити: є чотири причини

Бомбейська кішка

Це безстрашні та атлетичні створіння, які взяли чимало рис від своїх диких предків. Тому під час ігор вони можуть проявляти неабияку силу. На щастя, ці коти некрупні, адже при такому вмінні вкласти всю міць в один удар лапою вони могли би завдавати господарям відчутних травм. Подібно до сіамської кішки та сфінксу, бомбейська кішка вимагає значної уваги, а за її браку може поводитись агресивно.

Бенгальська кішка

Цю породу отримали від схрещування із дикою бенгальською кішкою. Дикий норов їй у спадок і дістався. Тільки четверте покоління можна назвати повноцінно одомашненим. Втім, навіть у них можуть розвинутись поведінкові проблеми, такі як мічення території або крайня агресія під час ігор. Бенгали потребують більше вправ та уваги, ніж середня кішка. Тому, якщо ви шукаєте тихого і зручного компаньйона, ця порода точно не для вас.

Шотландська висловуха

Ця порода відома своєю доброзичливістю, що робить її чудовим вибором для сімей з дітьми та іншими тваринами. Але шотландці здатні проявляти і неабияку зухвалість, якщо не приділяти їм достатньо уваги. Якщо залишати такого кота надовго самого, він може почати поводитись агресивно і необережно гратись зі своїми людьми.

Читайте також: Як довго коти пам’ятають господарів: що думають про людей

Піксибоб

Дуже товариська та впевнена в собі порода відома своєю схильністю до вокалізацій. І це не звичайне нявкання. Піксибоби гарчать та щебечуть зі своїми людьми, що незнайома з породою людина може прийняти за прояв агресії. Через генетичний зв'язок із рисями ці коти мають крупні розміри і сильне тіло. Якщо вони б'ються, то кидатимуться всією своєю вагою, що може відштовхнути людей від цієї чудової породи.

Єгипетський мау

Ці створіння витончені зовні, а ще врівноважені, розумні та слухняні – практично як собаки в котячому тілі. Єгипетські мау лагідні та дружелюбні, вони також піддаються дресируванню. Але зворотна сторона їхнього високого інтелекту – це схильність кидатись на ноги та інші частини тіла, коли їм нудно.

Американська жорсткошерста кішка

Ця порода – ідеальний компроміс між лагідною кішкою, не дуже вимогливою, але при цьому дуже активною, хоча і у певних рамках, за які вона не виходить. Ці кішки добре вміють розважати себе самостійно, але якщо їх залишити самих надто надовго, вони можуть почати з нудьги руйнувати ваші меблі а також проявляти агресію в іграх з людьми.

Корат

Це рідкісна порода, яка коштує чималих грошей, і може мати генетичні відхилення, якщо купуват тварину у неперевіреного заводчика. Якщо ж із котом все гаразд, корат буде прагнути постійної людської уваги та вимагати грати з ним. Свого він домагатиметься силовими методами дикого хижака, що може бути досить неприємно.

Читайте також: Які коти мають найважчий характер: породи із "сюрпризом"

Сінгапурська кішка

Це мініатюрна порода, тому значних ушкоджень завдати людині вона не зможе. Але це не означає, що сінгапура не буде бавитись з вами, як справжній дикий звір. Ці коти люблять досліджувати простір і видиратись на усі доступні висоти. Також з нудьги вони можуть почати використовувати вокалізації. Більшість порід кішок, як правило, втрачають свою гіперактивну грайливість, коли виходять із дитинства, але не сінгапура.

Кімрик

М'язиста порода середнього розміру потребує відповідних розваг. Хоча у кімриків немає хвоста, вони мають дуже розвинену задню частину тілу, що робить їх чудовими стрибунами. Їхня природна сила у поєднанні з активністю та допитливістю означає, що деякі власники знаходять кімриків надто складними в утриманні.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини