Намагання щось завоювати у ХХІ ст. – це індикатор дурості і слабкості, а не "величі, – політолог про ідіотичну концепцію Кремля
Спостерігаючи за візитом президента Зеленського до Польщі, я згадував, як кількома днями раніше один з дідів, які зараз очолюють московитів, на прізвище патрушев розмірковував про бажання Польщі "захопити частину України".
Про це на власній сторінці у Facebook пише політолог Петро Олещук, інформує UAINFO.org.
Це не нова тема. З цією ідіотичною концепцією вони носяться від початку вторгнення власних військ на терени України. Дуже вони про таке мріяли, аби інші сусіди України разом з ними стали злочинцями, взявши участь у знищенні суверенної держави. Вони про це і досі мріють, намагаючись "матеріалізувати" думки у власних виступах.
Вони не спроможні зрозуміти, ці божевільні діди, що більше ніхто так у ХХІ ст. у Європі не мислить, і намагання щось завоювати – це індикатор дурості і слабкості, а не «величі».
За час після вторгнення Зеленський здійснив невелику кількість закордонних візитів, і всі вони були знакові. І у Вашингтон, і у Брюсель, і у Лондон. Тепер на черзі Варшава – стратегічний партнер України серед держав – членів НАТО. І цей візит знаменує кристалізацію, оформлення цього партнерства. Не випадково було підписано низку документів щодо партнерства в оборонній сфері.
Рік тому, у час найтяжчих випробувань для новітньої української державності, Польща надавала допомогу для України, яка була надважливою. Але треба розуміти, що це повністю відповідало інтересам самої Польщі.
Україна завдяки співпраці:
1) одержала захищений тил, місце ремонту техніки, логістичний центр, базу підготовки армії;
2) безпечне місце для біженців; 3) шлях для підтримання економічних відносин зі світом.
Але і Польща одержала чимало від співпраці з Україною. Частина відповідних результатів буде відчуватися згодом. Наприклад, у вигляді прямої військової присутності США у Польщі, або перезавантаження польської оборонної промисловості. Чималі репутаційні вигоди - це теж важливо.
Саме так стверджують своє значення у ХХІ сторіччі нормальні держави. У той час як архаїчні шизофреніки все руйнують, втрачають і намагаються вхопитися за минуле, якого вже немає і ніколи не буде.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки