Є ризик підтоплень: Кличко розповів про роботу столичних комунальників і назвав небезпечні райони
Синоптики прогнозують, що з кінця квітня до початку травня знову очікуються рясні дощі, крім того, зараз рівень водопілля (розливу річок) значно вищий, ніж це було рік тому. Через це в Києві є загроза підтоплень для окремих територій.
Про це мер столиці Віталій Кличко сказав в ефірі телеканалу "Київ". За його словами, гідрологічні служби Києва зараз працюють у посиленому режимі – вони моніторять місця можливих підтоплень, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.
Міський голова каже, що підтоплення може загрожувати окремим територіям, де розташовані приватні будинки, а також дачі жителів столиці. Водночас для житлових масивів з багатоквартирними будинками та промислових об’єктів такої загрози немає.
Читайте також: Мешканці Києва зможуть відвідати служби у храмах у великодню ніч: як потрапити на нічне богослужіння
"На жаль, ризик підтоплень існує для окремих територій приватної та садово-дачної забудови в Голосіївському, Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах. Можливі часткові затоплення територій на дачних масивах: Воскресенські Сади, Русанівські Сади, Осокорки, Позняки, Вишеньки. Можливе також часткове підтоплення у межах приватної та садово-дачної забудови на лівому березі Дніпра – в районі Південного мосту, а також затоки Берковщина", – повідомив Кличко.
Жителів названих районів, а також тих, хто мешкає біля водойм, закликали підготуватися до імовірних підтоплень. Киянам порадили перенести найбільш цінні речі на верхні поверхи будинків, вимкнути електрику, газ та побутові прилади. У випадку затоплення їм треба бути готовими до евакуації, яку проводитимуть рятувальні служби Києва.
Читайте також: Що класти у великодній кошик, а чого там бути не має
Мер столиці розповів, що рятувальники та житлово-комунальні служби міста вже розробили алгоритм спільних дій на такий випадок. Вони підготували необхідну техніку, зокрема плавзасоби для роботи в умовах повені. Служби порятунку постійно на зв’язку з Українським гідрометцентром, працівники якого слідкують за гідрометеорологічною ситуацією в басейні Дніпра.
"У залежності від актуалізованих даних ситуація може змінюватись. Тому слідкуйте за оновленням інформації на офіційних джерелах інформації міської влади: сайті міста, Telegram-каналі та Facebook-сторінці КМДА. У випадку надзвичайної ситуації негайно звертайтесь за номером 101", – додав міський голова.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки