MENU

Патріарх РПЦ звернувся до "малоросів" з вимогою жити з "великоросами" в мирі та любові на землі руській

1414 0

Патріарх РПЦ Гундяєв звернувся до "малоросів" з вимогою жити з "великоросами" в мирі та любові на землі руській

Під час Великоднього богослужіння патріарх РПЦ Кирило зробив цинічну заяву. Він звернувся до українців, яких назвав "малоросами", що живуть на "російській землі", з вимогою миру, а фактично – капітуляції перед РФ.

Також Кирило заявив, що Росія нібито бореться з "новим язичництвом" та науково-технічним прогресом людства. Його промову цитують російські пропагандистські ЗМІ, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Глава РПЦ Кирило (Гундяєв) на Великдень заговорив про "міжусобну бійню" між РФ і Україною, а також зажадав "миру", який, на думку московського патріарха, має об'єднати росіян та українців в єдиний народ.

"Сьогодні на землі нашій, російській, історичній, відбуваються важкі події. Можна сказати, міжусобна бійня. І сьогодні звертаюся і до росіян, і до українців. Особливо звертаюся до тих, хто не з власної волі виявився залученим до цього конфлікту. Ми повинні силою нашої молитви і нашими добрими справами зробити все, щоб якнайшвидше цей конфлікт зупинився, щоб мир і спільне добре життя, братерські стосунки знову з'єднували міцно-міцно наші народи, які були єдиним народом єдиної Русі", – видав Гундяєв.

Читайте також: Орест Сохар: Корпорація "Гундяєв і Ко" має всі шанси стати конвертаційним центром. Дума благословила

Він також заявив, що молитиметься за благословення "землі руської".

"Сьогодні про це буде моя особлива молитва, і я просив би вас усіх приєднатися до цієї молитви, щоб Господь благословив землю Руську. Коли я говорю "руську", я маю на увазі Русь, з якої вийшли і великороси, і малороси, та інші народності, але та сама Русь, з якою всі ми пов'язані історично, духовно і цивілізаційно. Нехай Господь допоможе нам, пройшовши тими випробуваннями, які зараз мають місце, знову знайти мир, взаємну повагу, згоду, здатність жити і працювати разом. Хай зберігає Господь землю Руську, нехай зберігає Господь усі народи, які історично живуть на цій величезній частині суші. Нехай зберігає Господь країни наші, нехай зміцнить мир і любов у відносинах між нами", – цинічно видав Гундяєв, який підтримує агресію РФ проти України.

Також він видав нову версію "причин" війни, розв'язаної Росією проти України. Цього разу необґрунтоване агресивне вторгнення, вбивства, руйнування та окупацію українських територій Гундяєв "пояснив" нібито прагненням РФ та РПЦ протистояти "новому язичництву у глобальному масштабі", а також науково-технічному прогресу людства.

Читайте також: Вселенський патріарх назвав ідеологію "руського міра" єрессю – митрополит Епіфаній

"Сьогодні в глобальному масштабі розвивається нове язичництво, яке ґрунтується на поклонінні різним похідним від людини - поклоніння прогресу, науці, техніці", – видав Гундяєв.

Він також заявив, що Росія має повне право на боротьбу з новим язичництвом. До цього обгрунтування він приплів атеїзм, який був частиною національної ідеології СРСР.

"І ми знаємо, чим усе закінчилося", – наголосив Гундяєв.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини