На ЧЄ з важкої атлетики українка виборола дві "бронзи", а спортсменка з Турції знепритомніла. ВІДЕО

265 0

У перший же день змагань з важкої атлетики, що проходять в столиці Вірменії Єревані, на п’єдестал пошани зійшла українська спортсменка Ангеліна Ломачинська, яка виборола для України дві бронзові медалі.

Про це повідомляє UAINFO.org з посиланням на Національний олімпійський комітет.

Турнір у Єревані розпочався зі змагань серед жінок до 45-ти та 49 кілограмів. Україну у перший день чемпіонату Європи представляла Ангеліна Ломачинська.

26-річна українка проводила третій Євро з важкої атлетики на дорослому рівні та змагалась у ваговій категорії до 49 кг. У підсумку Ломачинська здобула на континентальній першості в Єревані одразу дві нагороди.

"Вітаємо з медальним почином і бажаємо успішного продовження змагань", - заявили в комітеті.

А от турецька важкоатлетка Баяв Пелінсу знепритомніла на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. Інцидент трапився під час виступу у ваговій категорії до 49 кг, повідомляє Оbozrevatel.

21-річна спортсменка робила свій другий підхід у дисципліні поштовх із 96-кілограмовою штангою. Дівчина з великими труднощами підтягнула снаряд на плечі, а потім спробувала підняти його над головою. Відчувши, що підхід не вдається, Пелінсу кинула штангу на поміст, впавши слідом за нею.

До постраждалої одразу ж підбігли офіційні представники турніру, намагаючись надати першу допомогу. Турчанці підняли ноги, щоб збільшити кровотік до мозку.

Пізніше у себе в Instagram Баяв написала, що з нею все гаразд, подякувавши за теплі слова підтримки.