MENU

Друг чи незнайомець: з ким найчастіше зраджують одружені люди, – дослідження

1227 0

Друг чи незнайомець: з ким найчастіше зраджують одружені люди, – дослідження

Є велика кількість досліджень про те, як часто одружені люди зраджують. В основному йдеться про те, що 20–25% подружжя допускають невірність у якийсь момент своїх стосунків. Але хто є тим, з ким найчастіше заводяться романи на стороні, – другом, знайомим чи зовсім незнайомцем?

Недавнє дослідження відповіло на це питання, інформує UAINFO.org з посиланням на портал Psychology Today.

Фахівці проаналізували дев'ять хвиль загального соціального опитування США (GSS). Загалом вони розглянули відповіді 13030 американців, зібрані в період з 2000-го по 2016 рік. В учасників опитування, які повідомляли про позашлюбні статеві зв'язки, запитували, ким була людина, з якою вони зрадили. Варіанти відповіді включали: близький друг, сусід, колега, давній знайомий, випадковий знайомий, людина, якій платили або яка платила за секс, інші.

Читайте також: Психолог назвав чотири ознаки того, що у вас почалися проблеми у відносинах

Виявилося, що більшість людей розповіли про зраду з близьким другом (53,5%). Далі за частотою йшли категорії "сусід", "друг" чи "давній знайомий" (29,4%). Рідше повідомлялося про роман із випадковим знайомим (21%) або про якийсь вид сексу за гроші (7,9%). Близько 8% обрали варіант "інше". Крім того, учасники могли вибрати більше одного варіанта відповіді, враховуючи, що вони могли зраджувати більш ніж з однією людиною.

Також результати дослідження показали, що чоловіки більшою мірою, ніж жінки, схильні заводити романи з незнайомими людьми. Так, із випадковими знайомими зраджували 24,3% чоловіків та 15,5% жінок. Так само, тоді як 7,2% зрадників-чоловіків займалися платним сексом, лише 1,3% зрадниць робили те саме.

Читайте також: Чому ми обираємо не того партнера: пояснення психолога

Одна з можливих причин, чому одружені люди обирають для зради близького друга, полягає в тому, що для цього є більше можливостей, оскільки вони зустрічаються частіше. При цьому опитування може відображати той факт, що люди частіше шукають більшого, ніж просто секс – близькості та емоційного зв'язку.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини