Контрнаступ ЗСУ визначить долю не лише України, а й усієї Європи, – Economist
Майбутній контрнаступ України може визначити не лише її майбутнє, а й майбутнє усієї Європи. ВСУ не матимуть кращого шансу відвоювати свої території, ніж зараз – коли армія держави-агресора ослаблена, а Україна отримала озброєння стандарту НАТО.
Про це пише видання The Economist, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.
Там вважають, що наші війська мають спробувати зруйнувати сухопутний шлях, який з'єднує Крим із Росією через Донбас – єдине досягнення, яким може похвалитися Путін.
Як зазначили у матеріалі, після того, як у листопаді ЗСУ деокупували Херсон та відкинули росіян через Дніпро, поле бою залишалося статичним. Це загрожує заморожуванням конфлікту вздовж нової "лінії розмежування" і в цій ситуації Україні найкраще погодитися на переговори, вважає видання.
Читайте також: Від чого залежить успіх українського контрнаступу: глава розвідки Естонії вказав на головний фактор
Водночас наголошується, що ризики високі, оскільки наша країна має обмежений запас ракет класу "земля-повітря", які необхідні для стримування російських бомбардувальників. Тоді як Росія добре окопалася вздовж більшої частини лінії фронту.
"Так що Україні та її західним покровителям слід підготуватися до можливості того, що контрнаступ принесе лише незначні вигоди, або і ще гірше. І навіть якщо сухопутний міст зруйнується, немає жодної гарантії, що Путін сяде за стіл переговорів. Він, безперечно, сподівається, що, якщо затягне війну досить довго, західна підтримка України почне слабнути", – констатували журналісти.
Читайте також: Україна готує контрнаступ спільно зі США – Піонтковський
У виданні вважають, що у цій ситуації США та Європа мають ясно дати зрозуміти, що вони підтримають подальші військові дії України, а також допомагатимуть нашій країні ще багато років.
Чим раніше Захід почне деталізувати гарантії безпеки, які він запропонує Україні, тим краще. США та Великобританія (як і Росія) гарантували територіальну цілісність України у 1994 році, а потім нічого не зробили, коли Путін нахабно порушив її у 2014 році. Наступні гарантії мають бути справжніми", – наголосили у матеріалі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки