MENU

Василь Рибніков: Гумова попа Захара Прилєпіна

783 0

Василь Рибніков: Гумова попа Захара Прилєпіна

Президент РФ Володимир Путін та інші офіційні особи провідували Героя Росії Захара Прилєпіна в особливій ВІП-палаті Кремлівської лікарні. Після підриву на протитанковій міні Прилєпін відчував себе чудово. У знаменитого воєнкора явно був якийсь секрет безсмертя, і глава російської держави був сповнений рішучості вивідати його у що б то не стало.

Про це у своєму новому фейлетоні пише журналіст, визнаний майстер сатири Василь Рибніков, інформує UAINFO.org.

"- Лежіть-лежіть, - солодко сказав Путін Захару, який розтягнувся на ліжку, важко вповзаючи в палату. На президенті був залізний глибоководний скафандр, посилений бронеплитами, здатними витримати попадання ПТУР "Тоу", і пересуватися в ньому було важко. - Скажіть, Захар, чому ви досі живий, в чому ваш секрет?

- Ніякого секрету тут немає, - весело відповів Захар. - Мабуть, я потрібен своїй батьківщині!

- Так,так, по*зди мені тут, - недовірливо пробурмотів Путін і, підковиляв до ліжка, гаряче потряс Захару руку. Рука письменника відірвалася, і Путін з криком відкинув її в сторону. Пєсков спритно зловив кінцівку, непомітно стягнув з неї золотий браслет і сунув його в кишеню.

- Ай, - сказав Прилєпін.

- Що, боляче? - з жадібним інтересом запитав Путін.

- Дурниця, - відмахнувся другою рукою Прилєпін. - Ніби комар вкусив.

- А правда, що тобі вибухом х*й відірвало? - з солдатською прямотою поцікавився Шойгу, займаючи бойову позицію біля вікна з біноклем і величезною протидроновою рушницею.

- Ні! - швидко сказав Прилєпін.

- Над сивою рівниною лісу гордо майорить хрін Захара, чорній блискавці подібний, - пробурмотів Пєсков, потайки милуючись своїм новим годинником "Hublot". - Дурний Зеля боязко ховає тіло жирне в кручах, тільки гордий хрін Захара...

- Гарний годинник, хоч і жіночий, - зауважив Прилєпін, незграбно переводячи тему. - Де взяли? Зараз таких в Росії не дістати.

- Дістати, - ухильно сказав Пєсков і теж переклав тему: - Кого я бачу, Рамзан Ахматович! Як ви? Я дуже радий вас бачити. Дозвольте поцілувати ручку.

Кадиров розгубився, дозволив і густо почервонів.

- Гей, дон, слуш, дон, Шойгу, дон, - швидко сказав він. - Дон, пасматри, дон, в бінокль, дон, чи не йде там, дон, Пригожин, дон. Хачу, дон, розібратися, дон, з, дон, ним, дон, як, дон, чоловік, дон.

Читайте також: Рибніков: Як Путіну вижити на параді 9 травня?

Шойгу подивився в бінокль і викинув його у відро для сміття.

- Поламався, - пояснив він. - Так що, Захар, кажеш, не відірвало? Ану покажи.

- Чого ти пристав до людини, - великодушно сказав Путін. - Ну відірвало і відірвало, з ким не буває. Зате подивися, Захар, який подарунок я тобі приготував.

З цими словами Путін відкрив один з двох принесених з собою валіз і дістав звідти гумову попу.

- Гумова попа! - урочисто оголосив Путін. - У тебе ж, начебто, свою відірвало?

- Ні! - поспішно закричав Прилєпін.

- Все одно візьми, - довірливо сказав Путін, засовуючи попу Захару під ковдру і непомітно переходячи з ним на "ти". - А ось як ти, Захар, ось так, що я тобі руку відірвав, а тобі навіть не боляче? Якась у тебе, може, таємниця є?.. Я людина вже не молода, і мені б не завадило...

- Та що ви таке говорите, Владим Владимич! - злякався Прилєпін. - Звичайно ж ви молодий. Просто я потрібен батьківщині і богу. Є у них на мене, видно, якісь плани.

Путін почав закипати.

У палату без стуку увійшла захоплена дівчина з мішком.

- Це ж ви будете Захар Прилєпін? - з порога вигукнула захоплена дівчина. - Я ваша велика прихильниця, я прочитала всі ваші книжки, ось вам, будь ласка, подарунок від мене і донецьких пацанів!

Прилєпін, поласкано посміхаючись, дістав з мішка бюст Прилєпіна і замилувався його красою.

- Золотий Захар! - реготнув він. - Красивий па...

Читайте також: Василь Рибніков: Навіщо син Дмитра Пєскова Микола скинув дві фугасні бомби на Бєлгород?

Гримнув вибух. Друга рука Прилєпіна вилетіла у вікно і вбила юнармійця. Коли пил вляглся, Путін боязко виглянув зі свого скафандра і запитав:

- Ну що, Захар, Як справи? Боляче було?

- Дурниця, - весело сказав Прилєпін, відмахнувшись вухом. - До весілля заживе.

- Дозвольте, це ж антинауково! - обурився Путін. Він відчував, що щось пропускає.

- Що значить, дон, антинауково, дон, - невдоволено сказав Кадиров, випинаючи висить на грудях медаль імені Курчатова. - Ми, дон, фізики -, дон, - ядерники, вважаємо, дон, що, дон, все, дон, завжди, дон, науково. Зараз, дон, я, дон, продемонструю, дон, адин, дон, мій, дон, винахід, дон, каторое, дон, переверне, дон, наше, дон, думка, дон, про, дон, будову, дон, атомного, дон, ядра, дон.

З цими словами він перевірив кишені своєї військової куртки "Луї Віттон" і прогарчав:

- Хто, дон, вкрав, дон, мій свисток для призову авца?!

- Не знаю, - сказав Пєсков.

Страшно лаючись по-чеченськи, Кадиров вийшов за двері палати і через мить повернувся, тягнучи за собою каністру бензину, лійку і вівцю, яка впиралася. Всі були заінтриговані.

- Дивимося, дон, вгамовно, дон, - важливо сказав Кадиров, підійшов до вівці ззаду, засунув в неї лійку і залив туди каністру бензину. Вівця зробила два кроки і впала.

- Бензін, дон, скінчився, дон, - важливо сказав Кадиров. - Якого?!

У палаті запанувало незручне мовчання. Пєсков в задумі дістав з кишені свисток і машинально дмухнув в нього. Вівця поповзла до нього. Пєсков позадкував.

- Шайтан, дон, це ж, дон, мій свисток для призову авца, дон! - гнівно вигукнув Кадиров. - Ти, дон, вкрав його, дон, коли цілував, дон, мій рука, дон?!

- Ось ще, - гордовито сказав Пєсков, - дуже мені треба твій свисток. Це моє.

- А чи знаєте ви, що, - сказав Шойгу, намагаючись згладити незручну ситуацію, - у нацистів українських найжорстокіші найманці - це азіати, мексиканці і латиноамериканці. Дуже люблять з наших солдатів скальпи знімати.

- Мексиканські найманці знімають з наших солдатів скальпи, а єврейські найманці - скальпики! - хихикнув Прилєпін.

- Ой, дивіться-но, у нас тут жартівник! - саркастично сказав Шойгу. - А у самого є з чого скальпик-то знімати? Або відірвало?

- І взагалі, - підхопив Путін, - Х*лі ти такий веселий, Прилєпін? У тебе ж тільки ноги залишилися, і ті поламані. У чому секрет-то твій?

- Це питання потрібно ставити батьківщині, - пафосно сказав Прилєпін. - Навіщось я їй все-таки потрібен, що не дозволяє вона мені впасти в гріх зневіри. Можливо, цими ногами я буду в майбутньому керувати ракетним катамараном і...

Читайте також: Василь Рибніков: Вісім дивовижних діянь святого Димітрія Медведєва Алкочудотворця

- Дрон! - закричав Пєсков не своїм голосом. - Дивіться, дрон! Терористична атака нацистів!

Всі в жаху втупилися у вікно і побачили неспішно підлітає до Палати дрон, до якого була причеплена бомба з написом "За відірваний х*й Захара Прилєпіна!". Користуючись загальним жахом, Пєсков непомітно витягнув у Кадирова гаманець.

- Спокійно, це свої, нештатний схід боєприпасу, - пояснив Шойгу, підкидаючи протидронову рушницю. - Зараз виправимо, у російської армії все під контролем...

Він тричі вистрілив у дрон, але той продовжував летіти, як ні в чому не бувало.

- Поламалося, - сказав Шойгу, кидаючи рушницю в сміттєву корзину. - Дивно. Гаразд, план Б. Лопата є у кого?

Пєсков, що стояв ближче всіх до дверей, мовчки вискочив у коридор.

Дрон неквапливо влетів в палату і справив потужну бавовну. Шойгу і Кадирова розірвало на місці, у Путіна подряпало бронеплиту і заклало вуха.

- І ти ж, с*ка, все одно живий, так? - з ненавистю запитав він у Прилєпіна.

Прилєпін весело підморгнув йому останнім оком.

- А ось тепер точно х*й відірвало, - зізнався він, - і ноги з жопою кудись поділися. Але, ви знаєте, ось взагалі не боляче. Мабуть, бог і батьківщина...

- Та що ж ти за тварюка така! - закричав Путін. - Чому ти не можеш просто здохнути?!

Гарчачи від люті, президент поліз до Захара під ковдру, дістав звідти гумову попу і став з ненавистю натягувати її на голову Прилєпіна. Прилєпін намагався смикатися, але йому було вже нічим. Незабаром вся його голова була засунута в попу і там болісно задихнулася.

- Здохни! Здохни! - кричав Путін, абсолютно не володіючи собою. - Здохни, п*дор смердючий!

...Коли Прилєпін здох, Путін для вірності вбив йому в груди його ж ногу, зняв шолом, втомлено витер піт з чола, стягнув з голови Захара гумову попу, акуратно склав її і сховав в кишеню.

- Нахер ти тій батьківщині потрібен, - з глузуванням прошепотів він Захару в саме вухо. - Г*ндон тупий.

- Сам ти г*ндон, - сказав ожилий Прилєпін і вчепився зубами Путіну в кадик. Пролунав нудотний хрускіт. Мертве тіло у важкому скафандрі обрушилося на Захара зверху і поховало його під собою.

Більше ніяких планів ні на того, ні на іншого у батьківщини не було", – пише Василь Рибніков.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини