Ракети Storm Shadow стануть великою проблемою для РФ, – експерт
Російські засоби ППО та ПРО просто не бачать ці ракети через їхню висоту польоту.
Далекобійні ракет Storm Shadow дуже допоможуть українській армії під час контрнаступу. Водночас вони стануть проблемою для російської системи ППО. Як повідомив виданню Оbozrevatel військовий експерт Владислав Селезньов, Storm Shadow працює на відстані до 250 кілометрів, інформує UAINFO.org.
Бойова частина HIMARS становить 90 кілограмів, а ці ракети – 450 кілограмів. Значить, вони набагато потужніші й результат застосування їх дуже високий. Деякі фахівці стверджують, що точність ураження ворожих об'єктів цими ракетами становить 95-97%.
Читайте також: ЗРК Patriot збив ракету "Кинджал" не так, як повідомила CNN: Ігнат розкрив нові деталі
"Безумовно, ці ракети будуть використовуватись українською армією для знищення ворожої інфраструктури, ворожих об'єктів у глибині його оборони. Ми неодноразово говорили про тактику жаб'ячих стрибків, яка застосовується з метою ослаблення сил ворога і мінімізації своїх втрат. Завдання ослаблення ворога досягається шляхом знищення його складів із боєприпасами, місць зосередження особового складу, командних пунктів, пунктів управління та зв'язку, бронетехніки тощо. Тому ракети Storm Shadow працюватимуть у межах нашої підготовки до контрнаступу", - зазначив Селезньов.
Крім того, експерт зауважив, що ці ракети стануть проблемою для росіян, адже вони дуже стійкі до засобів радіоелектронної боротьби й летять на цілі на дуже низьких висотах – до 50 метрів.
Читайте також: Для Росії це повне фіаско: Жданов викрив слабке місце ворожої ракети "Кинджал
"А це означає, що російській системі ППО та ПРО вкрай складно знищувати такий тип ракетного озброєння. Це означає, що коефіцієнт 95-97% буде підтверджено і в цій воєнній кампанії, зокрема, для знищення об'єктів ворога на території тимчасово окупованого Криму та Севастополя, яких налічується понад 220. Думаю, чимала кількість таких цілей є на окупованих територіях Запорізької, Херсонської, Луганської та Донецької областей", - додав експерт.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки