MENU

Королева Єлизавета II залишила таємне послання, яке зможуть відкрити лише у 2085 році: що про нього відомо

652 0

Королева Єлизавета II залишила таємне послання, яке зможуть відкрити лише у 2085 році: що про нього відомо

8 вересня 2022 року закінчилась епоха – відійшла у засвіти Єлизавета ІІ, королева Сполученого Королівства та 14 країн Співдружності націй, яка правила 70 років і 7 місяців. Наступником став її старший син Чарльз ІІІ. Церемонія коронації відбулася 6 травня 2023 року в присутності 2000 гостей.

Єлизавета ІІ – знакова постать у світовій історії. Вона стала королевою у 25-річному віці, а епоха її правління ознаменувалася найважливішими подіями ХХ та початку ХХІ століття. Стало відомо, що королева лишила таємне послання, яке зможуть відкрити лише у 2085 році. Деталі розповіло видання Іfl Science, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Через 62 роки люди майбутнього відкриють таємний лист, який нині зберігається у Сіднеї. Про зміст листа можна тільки здогадуватися. Єдине, що відомо: послання адресоване меру Сіднея та містить вказівки про те, що відкрити його можна не раніше 2085 року.

Лист Єлизавети ІІ зберігається у надійному сховищі. ЗМІ повідомляють, що навіть члени сім’ї та найближче оточення не знають, про що йдеться у посланні.

У інструкціях до листа вказано, що "у відповідний день, який ви виберете в 2085 році, будь ласка, відкрийте цей конверт і передайте громадянам Сіднея моє послання".

Лист був написаний Єлизаветою ІІ ще у 1986 році, тобто королева заповіла, щоби його відкрили століття потому. Наразі документ зберігається у запечатаній капсулі часу. Відомо навіть місце зберігання – це будівля королеви Вікторії у Сіднеї.

Людям майбутнього, без сумніву, буде цікаво дізнатися про таємне послання від королеви з минулого.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини