Світоліна обіграла найкращу тенісистку Росії та вийшла до чвертьфіналу Roland Garros. ВІДЕО

419 0

7-ма ракетка України Еліна Світоліна (№192 WTA) вийшла до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу із призовим фондом 49,6 млн євро. У четвертому колі Roland Garros на корті Сюзанн Ленглен 28-річна одеситка обіграла найкращу тенісистку Росії Дар'ю Касаткіну (№9 WTA) - 6:4, 7:6 (7:5).

Українка Еліна Світоліна провела видовищний матч на стадії 1/8 фіналу Ролан Гаррос. Вона перемогла росіянку, котра перебуває на дев’ятому місці світового рейтингу, – Дарію Касаткіну, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Матч тривав майже дві години та складався з двох сетів. Світоліна у першій партії виграла з рахунком 6:4, а у другій суперниці довели гру до тайм-брейку. У ньому сильнішою була теж українка і перемогла з рахунком 7:5.

Це була сьома зустріч тенісисток. Світоліна у цьому протистоянні веде з рахунком 7:0

Для українки прохід до чвертьфіналу "Ролан Гаррос" став четвертим у її кар’єрі. У півфіналі цього турніру вона не грала ніколи.

Відзначимо, що у попередньому раунді Світоліна також зустрічалася з росіянкою. Тоді Еліна перемогла Анну Блінкову у трьохсетовому протистоянні. В обох випадках українка не подавала руки після матчу з представницями РФ.

Наступною суперницею Світоліною може стати також тенісистка з країни-терористки. Еліна зустрінеться з переможницею пари Слоун Стівенс (WTA30, США) – Аріна Сабаленко (WTA2, Білорусь).

Додамо, що в одиночному розряді турніру досі змагається ще одна українка – Леся Цуренко. Свій матч 1/8 фіналу вона проведе завтра, 5 червня. Її суперницею буде перша ракетка світу Іга Свьонтек з Польщі.

Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна перемогла росіянку Анну Блінкову та відмовилася тиснути їй руку після перемоги. Так само вчинила й тенісистка Марта Костюк, відмовившись вітати білоруску Арину Соболенко.

Еліна Світоліна повернулася на корт після народження доньки Скай. Батько дівчинки — французька зірка тенісу Гаель Монфіс. Пара проживає в Монако.