MENU

Церковний суд РПЦ визнав пацифізм єрессю

533 0

Церковний суд РПЦ визнав пацифізм єрессюСвященик Іоанн Бурдін

Священика-пацифіста також засудили за те, що "докучає царю".

Церковний суд Російської Православної церкви (РПЦ) оголосив пацифізм єрессю, яка суперечить православному вченню. Про це свідчать матеріали церковного суду про позбавлення сану священика Іоанна Бурдіна, які потрапили до рук видання SOTA, інформує UAINFO.org

Священик Бурдін, що давно не ладнає з керівництвом РПЦ, на одній з проповідей заявив, що "ми, християни, не сміємо залишатися осторонь, коли брат вбиває брата, християнин – християнина". В такому підході РПЦ побачила єресь.

Читайте також: У РПЦ позбавили сану священника, який молився за мир

"...пацифізм, яким священик Бурдін намагається прикритися від звинувачень на його адресу, не сумісний з дійсним вченням православної Церкви, зокрема, викладеним в "Основах соціальної концепції". Пацифізм в різні епохи церковної історії був присутній в єретичних доктринах...", — йдеться в матеріалах церковного суду. 

Також Бурдіну ставлять у провину те, що він критикував російську владу, а не українську.

Читайте також: Патріарх Кирило назвав війну в Україні “святою справою”

Ще одним пунктом звинувачення проти священнослужителя стало неправильне ставлення до "царя", що вважається порушенням "84-го правила Святих Апостолів".

"Якщо хто докучить царю, або князю, не по правді: нехай понесе покарання. І якщо такий буде з кліру: нехай буде вивержений від священного чину; якщо ж мирянин: нехай буде відлучений від спілкування церковного", – говорить дане правило.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини