MENU

Які СМС слід одразу ж видаляти: українців попередили про небезпеку

3117 0

Які СМС слід одразу ж видаляти: українців попередили про небезпеку

Підозрілі СМС, надіслані з невідомих номерів, можуть бути у кращому випадку розсиланням рекламного спаму. У гіршому це може призвести до завантаження на смартфон шкідливих програм чи викрадення персональних даних.

Тож варто проявити пильність – іноді краще видалити дивне повідомлення. OBOZREVATEL розповідає, які СМС слід видаляти одразу, інформує UAINFO.org.

СМС від незнайомих номерів або організацій потенційно можуть нести загрозу. Гіперпосилання у тексту може вести на небезпечний інтернет-ресурс. Фахівці не рекомендують переходити за підозрілим посиланням від невідомих відправників. Найкраще, що можна зробити – одразу стерти таке повідомлення зі смартфону. Існує ризик що ви можете випадково натиснути на підкреслене гіперпосилання.

Так варто чинити як з повідомленнями у соцмережах та месенджерах так і зі звичайними СМС чи електронними листами.

Нерідко власники смартфонів, переходячи за посиланням, втрачали особисті дані, які зловмисники потім використовувати у злочинних цілях. Або ж одразу після переходу на смартфон починалося завантаження шкідливих програм з вірусами.

Читайте також: Популярний застосунок на Android раптово почав стежити за користувачами – дослідження

Це елементарні правила безпеки, але не варто боятися всіх гіперпосилань. Мова йде насамперед про повідомлення від незнайомих контактів.

Якщо ви отримали посилання від вашого друга, знайомого чи родича здебільшого причин для хвилювання немає (хіба що профіль людини у соцмережах чи месенджері могли зламати).

Читайте також: На смартфонах Android виявили три небезпечні додатки: їх треба негайно видалити 

До речі, згідно з останніми дослідженнями, класичний чотиризначний пароль чи pin-код містить 10 тисяч вірогідних комбінацій. А сучасні технології дозволяють підібрати потрібний варіант всього за кілька хвилин. Експерти радять не обмежуватися лише цифрами. Рівень безпеки в рази зросте, якщо ви додасте до пароля літеру. Провели підрахунки: щоб розгадати пароль з 11 знаків, що складається з літер і чисел, хакерам знадобиться аж 34 роки. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини