MENU

В OpenAI назвали терміни появи штучного інтелекту, який становитиме загрозу людству

714 0

В OpenAI назвали терміни появи штучного інтелекту, який становитиме загрозу людству

Розробники ChatGPT формують відділ для контролю над надрозумним ШІ.

Як повідомляє TechCrunch, компанія OpenAI оголосила про формування спеціальної команди, яка займатиметься розробкою методів управління та контролю над ШІ, що перевершуватиме за можливостями людський розум. Командою керує один із засновників компанії та її головний науковий співробітник Ілля Суцкевер, інформує UAINFO.org.

У блозі компанії йдеться, що так званий «надрозумний» ШІ може з'явитися протягом десятиліття, і що він може становити загрозу для людства, якщо не підкорятиметься людським цінностям та інтересам. Тому OpenAI вважає за необхідне шукати способи контролю та обмеження його дій.

Читайте також: Нам час турбуватися: "хрещений батько ШІ" злякався ChatGPT

Наразі немає ефективних рішень для цього завдання, оскільки існуючі технології налаштування ШІ засновані на навчанні за допомогою зворотного зв'язку від людини. Однак такі методи припускають контроль ШІ людиною, що неможливо з системами розумнішими, ніж люди.

Спеціальна команда OpenAI отримає доступ до 20% обчислювальних потужностей компанії. Цей відділ буде використовувати інший штучний інтелект для оцінки та налаштування надрозумних ШІ, щоб забезпечити їхню безпеку та відповідність бажаним результатам. Такий підхід має бути більш ефективним та швидким, ніж людське втручання.

Читайте також: Європарламент планує жорстко врегулювати використання штучного інтелекту, – FT

В OpenAI визнають, що такий метод не гарантує відсутності помилок і вразливостей у створюваних ШІ, і що налаштування надрозуму може зіткнутися з несподіваними проблемами. Однак вони впевнені, що налаштування надрозуму є завданням машинного навчання, в якому компанія має великий досвід.

В OpenAI мають намір ділитися своїми доробками з іншими учасниками ринку ШІ.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини