MENU

Міжнародний рух "За сімейні цінності": захисникам надали можливість отримати нову спеціальність, яка  залишатиметься актуальною у час цифрового світосприйняття

138 0

Міжнародний рух за сімейні цінності: захисникам надали можливість отримати нову спеціальність, яка  залишатиметься актуальною у час цифрового світосприйняття

"ГЕРОЇ захисники, ГЕРОЇ лікарі, а ми поруч із ГЕРОЯМИ! Десятьом нашим захисникам ми разом із талановитим українським режисером і автором онлайн школи Alex Makarov надали можливість отримати нову спеціальність, яка буде актуальною багато років - відеомонтаж, кольорокорекція, візуальні ефекти У DAVINCI RESOLVE", - про це пише Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності", інформує UAINFO.org.

"Ці захисники зараз проходять лікування і реабілітацію у Головному військово-медичному клінічному центрі Державної прикордонної служби України та Центрі медико-психологічної реабілітації Інституту медицини праці ім. Кундієва Академії медичних наук України.

У цих закладах працюють герої - лікарі, реабілітологи, медичний персонал у житті яких, теж кожен день є свій подвиг.

Вони боряться за кожного захисника, іноді роблячи по 5-7 операцій, щоб уникнути ампутації. Вони знають історію кожного, вони опікуються кожним, як своїм рідним.

Ми розуміємо, що вони інколи вдруге дарують життя, і це життя має бути повноцінним.

Саме тому, для тих, хто не зможе повернутися до своєї професії, улюбленої справи, до того, чим він у мирний час заробляв на життя своїй родині - ми запропонували освоїти професію, яка сьогодні не лише високооплатна, а й залишатиметься актуальною ще десятиліттями, бо живемо у час цифрового світосприйняття.

Віримо в кожного з них! Бо для них немає неможливого! Знаємо, що одного дня побачимо їх роботи у відомих фільмах, рекламах, музичних кліпах, або можливо відеоісторії їх підрозділів, побратимів, мотивуючих відео ветеранського бізнесу!", -  зазначає голова Міжнародного руху "За сімейні цінності" Наталія Федорчук. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини