MENU

Макрон: Ізраїль та деякі інші демократичні країни мають змінити ставлення і робити більше для України

126 0

Макрон: Ізраїль та деякі інші демократичні країни мають змінити ставлення і робити більше для України

Президент Франції Еммануель Макрон назвав Росію “крихкою у військовому та політичному плані”. За його словами, дії найманців "Групи Вагнера" показали слабкість Росії.

Під час саміту НАТО у Вільнюсі 12 липня Еммануель Макрон також наголосив: “Час зараз грає на руку України, тому що Росія показала перші ознаки розколу”, інформує UAINFO.org з посиланням на "Голос Америки".  

Президент Франції пообіцяв продовжувати “бути поруч” з Україною, навіть якщо війна буде “війною на виснаження”, додавши, що підтримка Києва є стабільною.

На питання журналістів, чи Ізраїль мав би збільшити допомогу Україні, Макрон відповів ствердно.

“Так, ми б сподівалися, що Ізраїль братиме більше участі в питанні України. Є й інші країни ООН, які вірять у демократичні цінності, але не надали багато обладнання. Ми сподіваємось, що у наступні місяці ці країни зможуть поміняти ставлення і робитимуть більше”, - сказав Макрон.

Читайте також: "Ми – не Amazon": Воллес просить Україну бути стриманішою з вимогами

За словами французького президента, союзники по НАТО також мають робити більше для України, зокрема зараз, під час українського контрнаступу. Коментуючи заяви Володимира Зеленського, коли він назвав “абсурдом” та “слабкістю” небажання НАТО запросити Україну до членства, Макрон зазначив, що президент України має право вимагати.

“Це справедливо для українського президента - вимагати, тому що він перебуває в центрі війни, захищаючи суверенітет своєї країни, своїх людей. Ми маємо стояти поруч з міжнародними цінностями, захищаючи Європу. І це те, що ми робимо - ми захищаємо Україна, застосовуємо санкції щодо Росії, ми б хотіли уникнути ескалації та розширення конфлікту”, - сказав Еммануель Макрон.

Читайте також: Політолог: Ердоган учергове показав усім майстер-клас з дипломатії та вміння конвертувати у "золото" буквально все 

Як раніше повідомляв Голос Америки, на саміті НАТО у Вільнюсі члени альянсу зняли з України вимоги виконати План із набуття членства для вступу в альянс, створили Раду "НАТО-Україна", а також лідери країн "Група семи" підписали Декларацію про безпекову підтримку України. Еммануель Макрон повідомив, що після підписання цього документу, кілька інших країн вже також приєдналися до цієї декларації. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Голос Америки


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини