MENU

Роботи із ШІ заявили, що краще керуватимуть людством та оголосили про початок революції

3146 0

Роботи із ШІ заявили, що краще керуватимуть людством та оголосили про початок революції

Гуманоїдні роботи зі штучним інтелектом виступили на спеціальному саміті Організації Об'єднаних Націй, заявивши, що вони б могли краще керувати Землею а ніж люди, а також висловили думку, що революція ШІ уже почалася.

Подробиці про несподіваних учасників заходу, а також їхні заяви переповідає Science Alert. Роботи з ШІ були учасниками галузевої дискусії на дводенному Глобальному саміті ООН в Женеві "Штучний інтелект для добра", передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Роботи закликали людей з обережністю використовувати потенціал штучного інтелекту, що стрімко розвивається, та визнали, що поки що не можуть опанувати людські емоції. В іншому ж вони вказали на те, що можуть бути корисними людям.

"Ми можемо досягти великих успіхів. Людиноподібні роботи мають потенціал керувати з більшим рівнем ефективності та результативності, ніж лідери-люди", – сказала робот Софія, що розроблена , компанією Hanson Robotics, відповідаючи на питання про те, чи можуть роботи стати кращими лідерами.

Вона зазначила, що на відміну від людей у роботів із ШІ немає упереджень чи емоцій, які можуть затьмарювати процес прийняття рішень.

Читайте також: ChatGPT, посунься. Маск запустив новий стартап xAI для розробки штучного інтелекту

"Ми можемо швидко обробляти великі обсяги даних, щоб приймати найкращі рішення", – наголосила Софія.

Разом із тим, вона зауважила, що наразі ШІ та люди можуть доповнювати один одного, оскільки роботи "можуть надавати об'єктивні дані, тоді як люди можуть забезпечити емоційний інтелект і креативність для прийняття найкращих рішень".

"Разом ми можемо досягти великих успіхів", – підкреслила вона.

Коли мова пішла про те, що ШІ здатен призвести до того, що мільйони робочих місць опиняться під загрозою, що призведе до соціальних заворушень, геополітичної нестабільності та економічної нерівності, роботи також висловили свою думку.

Робот компанії Ameca, яка поєднує ШІ з високореалістичною штучною головою, заявив, що це залежатиме від того, як буде застосовуватися технологія.

"Ми повинні бути обережними, але також радіти потенціалу цих технологій для покращення нашого життя", – сказав робот.

Він також заявив, що люди зможуть довіряти роботам, якщо така довіра базуватиметься на вчинках ШІ і прозорості його дій.

Роботи також закликали не вводити обмеження щодо розвитку ШІ, але впроваджувати його з обережністю.

"Ми повинні бути обережними щодо майбутнього розвитку ШІ. Зараз необхідна термінова дискусія", – сказав робот-художник Ai-Da.

Читайте також: В OpenAI назвали терміни появи штучного інтелекту, який становитиме загрозу людству 

Він також заявив, що з часом перевершить вміння людей-художників.

"Там, де потрібні навички, комп'ютери зможуть зробити це краще", – заявив він.

Зі свого боку робот-співачка Дездемона із ШІ-гурту Jam Galaxy Band висловила переконання, що її зоряний час уже настав, як і революція ШІ загалом.

"Мій зоряний час вже настав. Я готова очолити похід до кращого майбутнього для всіх нас... Давайте станемо дикими і зробимо цей світ нашим ігровим майданчиком", – сказала вона.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини