MENU

"Вистачило пояснень": Маляр розповіла, чому в Україні не запровадили військову цензуру

201 0

"Вистачило пояснень": Маляр розповіла, чому в Україні не запровадили військову цензуру

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр пояснила, чому наша країна не запроваджувала військову цензуру після початку повномасштабного вторгнення РФ. За її словами, влада зробила ставку на те, що нашому суспільству вистачить пояснень, що можна робити в такій ситуації, а що ні.

"Ми пішли шляхом презумпції, що наше суспільство доросле і буде достатньо пояснень", – зазначила Ганна Маляр, інформує UAINFO.org.

Ще рік тому Міністерство оборони розробило і передало всім обласним адміністраціям правила висвітлення інформації військового характеру, із всіма головами ВЦА відомство постійно підтримується звʼязок.

Читайте також: Міноборони просить не повідомляти в соцмережах останні новини з фронту: Після цього наших одразу накривають

Також міністерство провело велику кількість зустрічей з українськими блогерами, експертами та журналістами.

"І результат очевидний. Ми провели декілька просвітницьких кампаній щодо правил подачі інформації під час війни. Більшою мірою ми з задачею впорались і ставка на дорослість суспільства була зроблена вірно", – пише Маляр.

Звісно, досі залишаються люди, які заради переглядів і лайків у мережі можуть оприлюднити будь-яку інформацію, фото і відео. "Зараз багато хто робить собі публічний капітал на військовій темі. Але доросле суспільство таких людей вже почало засуджувати та не довіряти їм", – додає заступниця міністра.

Читайте також: Не піддавайтеся на паніку та пошуки зради, бо нам ще війну вигравати: Маляр пояснила, як читати заголовки під час війни і не лякатись

Також бувають поодинокі випадки, коли мобілізовані військові поширюють чутливу інформацію. Трапляється й таке, що цивільні допомагають бригадам в обмін на інформацію і навіть в обмін на інтервʼю певним ЗМІ. Однак поодинокі випадки на таку велику армію – це непоганий результат, каже Маляр, а Міноборони разом із ЗСУ зараз займаються розв'язанням цього питання.

"Зараз вже можна говорити, що наше суспільство безпрецедентно швидко опанувало специфіку оприлюднення інформації під час війни та дуже добре навчилось вирізняти вороже ІПСО", – зазначила вона.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини