MENU

В американському зоопарку восьмирічний самець горили раптово народив дитинча

1221 0

В американському зоопарку восьмирічний самець горили раптово народив дитинча

Наразі співробітники зоопарку планують провести ДНК-тест, щоб визначити, хто є батьком дитинчати.

У США західна рівнинна горила, що живе в зоопарку, на прізвисько Саллі, яку протягом восьми років вважали самцем, виявилася самкою і раптово народила дитинча. Про це повідомляють співробітники зоопарку Columbus Zoo and Aquarium, інформує UAINFO.org.

Восьмирічна Саллі живе в Columbus Zoo and Aquarium у передмісті Цинциннаті, штат Огайо, з 2019 року. Горила народилася в іншому зоопарку, співробітники якого помилково вирішили, що вона є самцем. Після прибуття на нинішнє місце проживання Саллі не оглядали, оскільки вона була активною та здоровою. Горилу приймали за самця протягом чотирьох років, поки в середині липня 2023 року вона несподівано не народила дитинча, чим здивувала всіх співробітників зоопарку.

Читайте також: У Великій Британії червона панда втекла із зоопарку та відвідала продуктовий магазин

Фахівці пояснили, що до восьми років самці та самки горил виглядають приблизно однаково. З віком тварини набувають статевого диморфізму. Самці стають більшими з 12 років і пізніше. У цьому віці у них з'являється срібляста шерсть на спині та сагітальний гребінь, що відрізняє їх від самок.

Співробітники зоопарку також зазначили, що не помічали вагітність Саллі, оскільки у горил рідко виявляються зовнішні ознаки вагітності, і у них від природи великий живіт.

Після народження дитинчати Саллі сфотографували, а знімки відправили експертам. Невдовзі з'ясувалося, що новонароджена горила також є самкою. Наразі співробітники зоопарку планують провести ДНК-тест, щоб визначити, хто із самців є батьком дитинчати.

Читайте також: Мережу замилував тюлень, який зайшов до готелю та гуляв коридорами

Зазначається, що народження дитинчати — значуща подія для зоопарку, оскільки західні рівнинні горили перебувають під загрозою зникнення.

«Це 34-та горила, яка народилася тут із 1956 року. Того року Columbus Zoo and Aquarium став першим у світі зоопарком, де народилася західна рівнинна горила. Це дитинча є важливою частиною нашої роботи зі збереження цих чудових тварин», — повідомили у зоопарку.

Чисельність популяції західних рівнинних горил швидко скорочується внаслідок вирубування лісів та браконьєрства. Нині у зоопарках світу міститься близько 550 особин цього підвиду.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини