Історія сумнозвісного борделю нацистів "Салон Кітті": як лідери Рейху використовували секс-працівниць у своїх цілях
Борделі нацисти влаштовували всюди – навіть в концтаборі Аушвіц. Хоч офіційно розпусний спосіб життя в Німеччині не схвалювався, адже Гітлер у "Майн кампф" назвав секс-працівників "ганьбою для людства". На практиці ж ситуація вийшла дещо інакшою, бо заповзятливі нацисти швидко зрозуміли, що борделі можна використовувати у власних цілях.
Найвідомішим борделем нацистів був "Салон Кітті". Про історію сумнозвісного закладу розповіло видання New York Post, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.
Історія Кітті Шмідт
Німецька економіка занепала після поразки в Першій світовій війні. Галопуюча інфляція в буремних двадцятих сприяла поширенню не надто легальних видів бізнесу. Публічні будинки, драг-шоу та порнографія були всюди, і багато колишніх чесних громадян були змушені займатися секс-торгівлею, щоб просто вижити.
Однак розпусний спосіб життя закінчився в 1932 році, коли нацистська партія Адольфа Гітлера прийшла до влади. Розпуста протирічила офіційній позиції партії щодо жінок, бо єдиною метою німкень було "народження та виховання арійських немовлят", тож жити вони повинні "як моногамні, вірні дружини".
У 1939 році Кітті Шмідт була власницею одного з останніх борделей у Берліні, якому дозволили законно працювати.
Якось керівництво нацистської партії запропонувало Кітті перетворити свій бізнес на шпигунський центр для електронного прослуховування своїх високопоставлених клієнтів. Кітті Шмідт відмовилася.
Читайте також: Секс-працівниці, які обслуговують російських окупантів, розкрили їх брудні таємниці
Розуміючи, в яких умовах вона опинилася, Кітті вирішила тікати з Німеччини. План зазнав краху – під час спроби втечі з Третього рейху Кітті потрапила в полон біля голландського кордону. Її відвезли назад до берлінської в'язниці, де її морили голодом і били. Згодом фрау Шмідт змінила свою думку і погодилася співпрацювати.
"Салон Кітті"
Групенфюрер СС Рейнхард Гейдріх, що мав прізвисько "кат Гітлера, запропонував перетворити Salon Kitty на пункт прослуховування.
Залучивши до співпраці Кітті Шмідт, поплічники Гейдріха переобладнали звичайний бордель у заклад із прихованими камерами та мікрофонами по всьому будинку.
Гейдріх був певен, що "ситі відвідувачі зможуть розкрити корисну інформацію під час відвертої розмови після інтиму". Нацисти завербували усіх працівників Салону Кітті: від офіціанток до покоївок.
Історики кажуть, що бордель відвідували високопоставлені чиновники, в тому числі міністр закордонних справ Італії (і зять Муссоліні), граф Джан Галеаццо Чіано, нацистський генерал Фрідріх "Фріц" Фромм, Ганс фон Чаммер унд Остен, голова нацистської державної спортивної організації.
За роки роботи Salon Kitty під час Другої світової війни було накопичено та надіслано до штаб-квартири гестапо приблизно 80 000 дисків із аудіо та відео. Однак записи так і не вдалося знайти після війни, тож приватні розмови лишилися ще однією історичною таємницею.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки