Українські веслярі на чемпіонаті світу вразили всіх стійкістю: вони фінішували на затопленому човні. ВІДЕО

958 0

І нехай не посіли призового місця, але стали справжніми героями дня.

Українці на чемпіонаті світу з веслування у Таїланді вразили всіх неабиякою стійкістю.

Як повідомив Спортивний Комітет України, змагання з веслування проходили на дистанції двох кілометрів, але за 200 метрів від фінішу човен наших спортсменів з Ковеля затопило хвилею від суперників. Утім, відмовившись від допомоги, вони утрималися на воді й самотужки дісталися фінішу, інформує UAINFO.org.

Українські спортсмени посіли шосте місце. Глядачі та журі аплодували їм стоячи.

"Боротися до кінця! Дуже незвично українці долали останні із 2000 метрів у відкритому класі на чемпіонату світу з веслування на човнах Дракон. Та вони не здалися, продовжили боротьбу і фінішували з 6-м результатом із-поміж 9 команд. Браво за характер", — прокоментували змагання у Спортивному комітеті України.