MENU

Термінал у смартфоні: українці зможуть розраховуватися ще простіше

589 0

На українському ринку з'явився новий продукт, який має докорінно змінити процедуру платежів за допомогою карток та смартфонів - Fondy Terminal. Це власна розробка Fondy у співпраці з Visa, яка приймає будь-які види безконтактних банківських карток, легко обробляє платежі з мобільних пристроїв або смарт-годинників.

Звичні термінали йдуть у минуле

Розробники говорять про додаток Fondy Terminal, як про технологію майбутнього. Очікується, що за деякий час застосунок може повністю замінити собою традиційні термінали, які українці зустрічають у магазинах. З новою технологією звичайний смартфон з операційною системою Android 8.0 та вище зможе виконувати ті ж функції, що і звичайний ePOS-термінал. Якщо раніше всі дивувалися інноваціям платіжних систем у сфері азартних ігор та широтою їх вибору в умовному Віп казино онлайн, то тепер новаторські рішення входять і в повсякденне життя.

Як зазначається в офіційному пресрелізі, система Fondy Terminal є безкоштовною та сучасною альтернативою застарілому обладнанню звичайних терміналів. Звичайно, що функції Fondy Terminal будуть трохи ширшими, але найголовніше, що користувачі начебто не будуть стикатися зі збоями у роботі, як це часто трапляється у випадку із платіжними терміналами. Розробники йдуть шляхом спрощення. Наприклад, заявляється, що використання Fondy Terminal дозволить підключати нові торгові точки та без зайвої реєстрації.

На практиці робота застосунку виглядає максимально просто. Умовний касир встановлює на мобільний пристрій додаток Fondy Terminal, вказує у ньому ціну за товар, а покупець звичним способом підносить до екрана пристрою банківську карту або оплачує послугу в інший спосіб. Само собою, що передбачено і чек - покупець отримує його на власну електронну пошту або у вигляді QR-коду у месенджері.

Кому знадобиться нова система платежів?

Розробники наголошують на тому, що їхній продукт має суттєво полегшити роботу підприємцям абсолютно різних категорій:

  • Наземні торговельні точки;

  • Кафе, ресторани, готелі;

  • Служби доставлення;

  • Транспортні послуги.

Головною перевагою такого методу платежів має стати те, що більше не буде потреби купувати або орендувати досить дороге обладнання, всі розрахунки будуть проходити безпосередньо у мобільному пристрої. До того ж власники бізнесу зможуть оперативно отримувати аналітику щодо розрахунків та продажів.

Звичайно, що на старті свого функціонування Fondy Terminal може не в повному обсязі задовольняти потреби користувачів, проте автори проєкту обіцяють можливість персонального налаштування додатка під індивідуальні потреби бізнесу. 

Схоже, що інновації у сфері оплати при належному рівні запропонованих послуг можуть дійсно знайти свого користувача, адже за статистикою першого півріччя 2023 року мінімум третина українців сьогодні користується мобільним банкінгом щодня, а переважна кількість платежів здійснюється саме за допомогою мобільних пристроїв. На їх користь грає високий рівень захищеності транзакцій та зручність.

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини