Українська спортсменка виграла титул найсильнішої жінки планети. ФОТО

812 0

Українська спортсменка виграла титул найсильнішої жінки планети. ФОТООльга Лящук (Фото:instagram.com/olga_liashchuk_strongwoman/)

Ольга Лящук здобула перемогу на турнірі зі стронгспорту The Shaw Classic, що проходив 19−20 серпня в Ловленді, штат Колорадо, США.

Наша спортсменка набрала найбільшу серед усіх учасниць кількість балів за сумою всіх вправ — 67, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.

Призерками змагання стали представниці Канади Саманта Белв’ю (63) та Мелісса Пікок (60).

Лящук вдруге в кар'єрі завоювала звання найсильнішої жінки планети. Перший титул вона виграла минулого року.

Зазначимо, що українець Олексій Новіков посів 10 місце в змаганнях серед чоловіків, набравши за сумою всіх вправ 44 бали.

Перемогу здобув американець Брайан Шоу (96 очок). На другому місці опинився канадець Мітчелл Хупер (89), а трійку найкращих замкнув шотландець Том Столтман (82).

Нагадаємо, український стронгмен Кордіяка став найсильнішою людиною Європи.