Андрій Єрмак Справедливість полягає в тому, щоб зупинити геноцид
Андрій Єрмак розповів про план дій Bring Kids Back UA (Фото:@Alena Grom/yermak_andrii/Instagram)
До 1 вересня голова Офісу Президента Андрій Єрмак розповів про план дій Bring Kids Back UA щодо повернення українських дітей в Україну та поділився страшною статистикою.
Андрій Єрмак повідомив, що тільки за останній тиждень спільними зусиллями вдалося повернути до України 11 викрадених Росією українських дітей. Він повідомив, що команда Офісу президента працює над тим, "щоб знаходити викрадених дітей і повертати їх додому", інформує UAINFO.org.
Він зазначив, що це відбувається згідно із планом дій Bring Kids Back UA, який об‘єднує зусилля держави та партнерів. Згідно із ним були створені механізми для реінтеграції та адаптації викрадених Росією дітей, яких вже вдалося повернути.
"Але вдумайтесь у ці цифри. 3 750 українських шкіл пошкоджені і повністю зруйновані російськими ракетами та бомбами. 400 тисяч наших дітей вчаться, перебуваючи за кордоном. Це ті діти, які залишаються в нашій системі освіти. Десятки тисяч дітей викрадені росіянами. 12 394 школи в Україні функціонують", — поділився він у пості страшною статистикою.
"Ворог одягає своїх дітей на перший дзвоник у військову форму, бо їх диктатор божевільний і хоче вбивати нас… Вони з дитинства готують власне покоління до смерті на полі бою… Для росіян їхні діти — це майбутні бойові одиниці, звичайні вбивці. Ми ж готуємо наших дітей до розвитку, успішного життя у світі, де панують знання, демократичні цінності та права людини. І навіть попри війну ми відбудовуємо, у труднощах шукаємо можливості, зокрема й технологічні, щоб діти навчалися. Все, що сьогодні може російський автократ — це навчити нові покоління вбивати. Це точно не ті знання, і точно не такий світ, який ми хочемо побудувати для наших дітей", — додав Єрмак.
До свого допису голова Офісу Президента додав фотографією маленької святково вдягненої української дівчинки, знятої на тлі руїн, спричинених війною Росії проти українського народу.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки