MENU

Серцеву недостатність запропонували виявляти за допомогою ШІ

271 0

Серцеву недостатність запропонували виявляти за допомогою ШІ

Штучний інтелект (ШІ) може стати революційним інструментом у діагностиці серцевої недостатності, прискорюючи процес виявлення та лікування хвороб, що викликають цей синдром. Нові дані показують, що застосування ШІ може у багато разів прискорити процес встановлення діагнозу.

На Європейській конференції кардіологів в Амстердамі було представлено результати дослідження OPERA. Це спільна робота вчених з Університету Глазго, співробітників Національної служби охорони здоров'я (NHS) Шотландії та представників фармацевтичних компаній. Метою, як повідомляє пресслужба університету, було оцінити, наскільки ефективно технологія ШІ може бути використана під час обстеження пацієнтів із серцевою недостатністю, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Хірурги надрукували новий ніс на 3D-принтері та пришили його до руки пацієнтки. ФОТО

Нові дослідження показали, що використання ШІ для інтерпретації результатів ультразвукових досліджень (УЗД), у тому числі отриманих за допомогою портативних пристроїв, дає результати, які можна порівняти за якістю із "золотим стандартом" діагностики, який зараз використовується в NHS. Шотландські вчені вважають, що застосування ШІ може суттєво скоротити час очікування діагностики серцевої недостатності.

Результати дослідження показали, що інтерпретація зображення ультразвуку серця за допомогою ШІ так само ефективна, як і стандартний аналіз результатів експертів. Проте лікареві потрібно близько 30 хвилин для встановлення діагнозу, в той час як ШІ інтерпретує зображення всього за одну хвилину.

Читайте також: Мікропластик знайшли вже й у серці людини

Серцева недостатність – це серйозний синдром, у якому серце неспроможне належним чином качати кров по тілу. Рання діагностика життєво важлива, оскільки своєчасний початок лікування може знизити ризик госпіталізації та покращити загальну якість життя пацієнта. Швидкий аналіз результатів УЗД за допомогою ШІ також допоможе хворим скоротити час очікування у чергах та знизити навантаження на лікарів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини