Популярний курорт Таїланду збунтувався проти росіян, які атакували його після вторгнення РФ в Україну: люди розлючені і скаржаться поліції
Жителі Таїланду занепокоєні напливом російських емігрантів до країни. Тайці скаржаться, що росіяни займають їхні робочі місця, відкривають нелегальні бізнеси та чинять злочини.
Ті громадяни РФ, які тікають від мобілізації на тлі розвʼязаної Росією війни в Україні, отримують довгострокові візи без перешкод. Про це пише видання Al Jazeera, журналісти якого оцінили настрої в суспільстві, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.
Найбільше від емігрантів страждають жителі курортного острова Пхукет та столиці – Бангкока. Тут російській бізнес створює серйозну конкуренцію для місцевих підприємців. Наприклад, росіяни пропонують дешевші послуги чи поїздки на таксі.
"Ціни на нерухомість різко зросли, що, хоч і є хорошою новиною для власників і ріелторів з Таїланду, ускладнило життя орендарів. З'явилися російськомовні бізнеси, які часто працюють через російськомовні додатки та укомплектовані людьми, що працюють нелегально. Також з'явилися повідомлення про російських секс-працівниць", – йдеться в статті.
Жителі острова скаржаться, що росіяни почали керувати туристичним бізнесом та утискають конкурентів, які давно на ринку. Більше того, емігранти навіть не користуються місцевою валютою, впроваджуючи ціни в рублях.
"Вони їздять на особистих автомобілях, які не зареєстровані в транспортному департаменті Таїланду як службові, і забирають туристів, які бронюють їх через російський додаток, пропонуючи майже на 20 відсотків дешевшу ціну, ніж ми", – розповів президент клубу водіїв мікроавтобусів Пхукета Прают Тонгмусік.
У мережі тайці бідкаються, що владі слід втрутитися і діяти в інтересах жителів країни, а не "гостей", які намагаються заробити в Таїланді, поки в РФ бізнес потерпає від санкцій.
Щоб якось врегулювати настрої в суспільстві, правоохоронці, до яких звертаються розлючені тайці, почали затримувати та штрафувати росіян, які відкривають нелегальний бізнес чи іншим чином порушують закони країни.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки