MENU

Окупанти ховають штаби й змінюють систему командування та управління на тлі наступу ЗСУ, – ISW

305 0

Окупанти ховають штаби й змінюють систему командування та управління на тлі наступу ЗСУ, – ISW

Російські збройні сили внесли значні зміни в командування та управління в Україні, щоб захистити командну інфраструктуру та покращити обмін інформацією.

Про це пишуть аналітики Інституту вивчення війни ISW, інформує UAINFO.org з посиланням на "РБК-Україна". 

Хоча водночас розгортання російських збройних сил, ймовірно, все ще загострює проблеми горизонтальної інтеграції.

Заступник директора з аналізу Центру безпеки та нових технологій (CSET) Магарита Конаєва та співробітник CSET Оуен Деніелс заявили 6 вересня, що російські війська вивели штаби за межі зони дії більшості українських ударних систем і розмістили передові командні пункти глибше під землею та позаду добре оборонених позицій.

Незрозуміло, чи використовували російські війська цю більш захищену командну інфраструктуру по всій Україні, і в якій мірі ці оборонні зусилля перешкоджали триваючій кампанії ЗСУ щодо ударів по таких об'єктах.

Конаєв і Деніелс заявили, що російські війська покращили зв’язок між командними пунктами та підрозділами на фронті, проклавши польові кабелі та використовуючи безпечніший радіозв’язок.

Читайте також: ЗСУ прорвали передній край оборони РФ у Запорізькій області, – Генштаб Естонії

Королівський інститут об’єднаних служб 4 вересня заявив, що російські війська також намагаються покращити сигнали шляхом ширшого використання програмних служб C2, які вимагають менше навчання.

Також сигнали на батальйонному рівні все ще часто незашифровані та що російський персонал все ще часто передає конфіденційну інформацію через незахищені канали. 

Російські війська все ще стикаються з проблемами створення горизонтально інтегрованої командної структури для обміну інформацією між різними підрозділами в режимі реального часу. Проблема, яку раніше визначили російські військові, посилюється нинішньою структурою російських сил в Україні.

Російське угруповання збройних сил в Україні складається як з регулярних, так і з нерегулярних підрозділів, які часто розгортаються разом і окремо від відповідних головних формувань, що ще більше ускладнює зусилля з горизонтальної інтеграції підрозділів.

Читайте також: ЗСУ досягають успіхів під Бахмутом та на півдні. ISW оцінив імовірність прориву до кінця року

Наприклад, російські сили в західній Запорізькій області складаються з підрозділів 58-ї загальновійськової армії (Південний військовий округ), ВДВ (ВДВ), спецпідрозділів, морської піхоти, іррегулярних добровольчих батальйонів і бригад, які повністю складаються з мобілізованого персоналу.

Російське командування, ймовірно, намагається поділитися інформацією та створити спільний командний простір між цими сильно розрізненими силами, які обороняються від українських контрнаступальних операцій.

Також повідомляється, що через артилерійські обмеження окупантів вони активізують давні зусилля щодо впровадження доктрини вогню, що віддає пріоритет точності, а не обсягу, оскільки вести масований вогонь із закритих позицій росіянам вже проблематично, а також вони зазнають труднощів з транспортуванням великої кількості боєприпасів на лінію фронту.

Повідомляється також, що РФ збільшує виробництво снарядів з лазерним наведенням "Краснопіль" і баражуючих боєприпасів (дронів) "Ланцет" для підвищення точності вогню.

Читайте також: Скільки місяців активних боїв ще мають ЗСУ для руху вперед: оцінка ексдиректора ЦРУ

"Російські підрозділи на фронті швидко навчаються та впроваджують інновації, але їхня здатність повністю реалізувати бажаний RFC, ймовірно, буде обмежена їхньою здатністю надавати покращені системи зв'язку та забезпечувати необхідну підготовку - для військ, які беруть участь у бою", - йдеться в публікації.

Також повідомляється, що війська РФ адаптують розгортання комплексів радіоелектронної боротьби. У RUSI заявили, що російські сили розосереджують системи "Поле-21" та розглядають їх як "одноразові" системи РЕБ, щоб забезпечити широкий захист від ударів українських дронів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини