Джордж Буш охарактеризував Зеленського: "Жорсткий чувак, справжній техасець"
Колишній президент США дав свою характеристику лідерам України та Росії.
Колишній президент США Джордж Буш-молодший вважає, що чинний президент України Володимир Зеленський настільки "жорсткий", що він міг бути з Техасу. Як пише Politico, про це екс-лідер Америки заявив, виступаючи у відеочаті під час "Ялтинської конференції", інформує UAINFO.org.
"Ну він жорсткий чувак, він справжній техасець", – заявив Буш, який виріс в Техасі.
Щодо постаті Володимира Путіна Буш висловив думку, що той намагається побудувати нову імперію, тому на вторгненні в Україну він може не зупинитися. Якщо Путін піде далі, тоді, на думку Буша, США доведеться допомагати таким країнам, як Польща, Литва та Латвія.
Читайте також: "Дорога Олено". Мережу зворушила реакція Зеленської на слова чоловіка. ВІДЕО
"Ситуація в Україні має значення для безпеки США. США все ще повинні підтримувати таких людей, як Зеленський, коли вони демонструють мужність", — сказав екс-президент.
Попри це, на думку Буша, з часом буде все важче й важче переконувати американців у тому, що допомога Україні відповідає їхнім інтересам.
"Перш за все Україні потрібно боротися з корупцією. Останні перестановки в уряді показали мені, що Зеленський хоче це зробити", — сказав Буш.
Читайте також: Зеленський відвідав бойові бригади під Бахмутом. Зустрівся з Сирським та обговорив проблемні питання. ФОТО
Щодо висловлювань інших колишніх президенті США про Україну, то, наприклад, Дональд Трамп, що нині претендує на повторне обрання президентом США, неодноразово висловлювався за необхідність припинити військову допомогу Україні. Також він вважає необхідним віддати Росії частину української території.
А попередник Трампа на посаді Барак Обама заперечує, що в 2014 році, коли він сам ще був президентом США, Росія незаконно вдерлася в Україну та анексувала Крим. За його словами, "не було збройного вторгнення в Крим".
Біл Клінтон, що був президентом США у 1990-х роках та серед інших примушував Україну віддати Росії свою ядерну зброю в обмін на гарантії безпеки за Будапештським меморандумом, зізнався, що шкодує про свою політику щодо України.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки