Вдова Чарлі Кірка назвала Джей Ді Венса "благословенням після смерті чоловіка"
Фото: x.com/SumitHansd
Вдова американського консервативного активіста Чарлі Кірка, якого вбили 10 вересня у штаті Юта, Еріка Кірк назвала Джей Ді Венса «благословенням після смерті чоловіка». Раніше у Мережі обговорювали їхні обійми на публічному заході.
Про це вона сказала в інтервʼю для Fox News, повідомляє People,, передає NV, інформує UAINFO.org.
«Він був благословенням. Він та Уша — найнеймовірніші люди. Неймовірні. З такою щирою любов’ю. Я маю на увазі, що все, що вони зробили для нас, було таким людяним. Вони просто були поруч з нами. Вони завжди були поруч з нами», — сказала Еріка Кірк.
Інтервʼю з вдовою активіста було записане до того, як у Мережі стали вірусними фото і відео, на яких Венс та Еріка Кірк обіймаються на заході Turning Point в Університеті Міссісіпі.
Кірк зізналася, що присутність Джей Ді на заході у Міссісіпі була запланована ще до смерті її чоловіка. Вони з Венсом хотіли, «щоб все, чого хотів Чарлі, продовжувало існувати».
«З огляду на все, що Джей Ді та Уша зробили для мене і Чарлі після цього, як можна було не погодитися?» — додала вона.
Turning Point — американська некомерційна організація, яка пропагує консервативну політику в кампусах середніх шкіл, коледжів та університетів. Після смерті свого чоловіка, Еріка Кірк стала генеральною директоркою організації.
29 жовтня Turning Point проводила захід в Університеті Міссісіпі. Кірк виступила з промовою, а частина на якій вона запрошує Венса на сцену стала вірусною в Мережі.
«Ніхто ніколи не замінить мого чоловіка. Але я бачу деяку схожість зі своїм чоловіком у Джей Ді Венсі. Тому я така щаслива, що можу представити його сьогодні ввечері», — сказала вона.
Love is in air (within just 1 mth of husband's death)
— Sumit (@SumitHansd) October 31, 2025
“No one will ever replace Charlie….but I do see some similarities of my husband in JD…Vice President JD Vance”
~Says Erika Kirk, widow of Charlie Kirk.
These words seem out of place…much like her leather pants. pic.twitter.com/wUFprhsBBL
Коли Венс вийшов на сцену, вони з Ерікою обійнялися. Вона поставила йому руку на потилицю, а він — їй на талію. Користувачі Мережі назвали такі обійми недоречними та надто інтимними.
41-річний Венс вже 11 років одружений з юристкою Ушою Венс. Вони разом виховують трьох дітей.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
