MENU

Частину студентів відрахують із вишів через 10 днів після вступу: кого це стосується

2664 0

Частину студентів відрахують із вишів через 10 днів після вступу: кого це стосується

В українських університетах уже понад два роки навчання проводиться переважно в дистанційному форматі. Проте з вересня 2023 року студенти мають повернутися в аудиторії. Ті, хто не з’являться протягом 10 днів на пари, можуть бути відраховані за рішенням керівників закладів освіти.

На такий крок виші пішли згідно з рекомендацією Міністерства освіти та науки України (МОН), інформує UAINFO.org з посиланням на видання Vesti.

Як свідчать загальні правила вищої освіти, студент зобов'язаний протягом 10 навчальних днів із моменту початку семестру з'явитися на парах. В іншому разі його буде відраховано як такого, що не приступив до навчального процесу.

Декан факультету комп'ютерних наук і технологій Національного авіаційного університету Сергій Гнатюк розповів нам, що чимала частина вступників до початку навчального року перебувала за кордоном.

Читайте також: У харківському метро обладнали 17 навчальних класів і провели святкову лінійку. ФОТО

"Частина студентів – за кордоном, у перші 10 днів ми маємо провести моніторинг, хто розпочав заняття. Чи будуть вони працювати в дистанційному режимі, чи будемо їх відраховувати", – уточнює декан.

Заступниця декана факультету комп'ютерних наук і кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Олена Кашпур каже, що в їхньому виші ситуація більш однозначна.

"Є наказ ректора щодо відрахування через 10 днів. Ми завжди виконуємо наказ ректора", – сказала Кашпур.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини